Юлія Хандожинська. Твори для дітей (вірші, казки, інсценівки)


 

Юлія Хандожинська. Твори для дітей (вірші, казки, інсценівки)

 

Юлія Хандожинська  народилася 10 листопада 1967 року на Вінниччині, у селі Журавлівка. У 1982 році закінчила восьмирічну школу, у 1987 році - Невельське медичне училище. Протягом всього свого життєвого шляху, з дитинства й до тепер, вона пронесла той світлий паросток любові до слова. Перші її рядки побачили світ ще під час роботи у дитячому садочку. Там поряд з дітьми і відкрився той дивній і загадковий світ у серці Юлії. Більш серйозніше Юлія Миколаївна почала писати вже у квітучій Сквирі. Саме тут, спершу у звичайних зошитах у клітинку, літера до літери взялись за руки її вірші. Перша збірка "Мрії у вогні не згорають" на патріотичну тематику, побачила світ у 2014 році. Далі вийшли з друку такі збірки: "Я пелюстками серця обійму цілий світ", "Бентежить душу батьківська земля", "У сяйві слова", "Мелодия чувств","Перлини моїх снів", "Намальовані душі". Юлія Хандожинська також є активним громадським діячем, має немало досягнень, завжди активно приймає участь у творчих конкурсах і фестивалях. Юлія Миколаївна захоплено працює над дитячою тематикою, створює пісні і співпрацює з такими відомими композиторами і виконавцями, як: Надія Галабурда, Микола Ведмедеря, Ірина Мринська, Ірина Балабай, Володимир Гуменчук.

 

 

 
 
 

Юлія Хандожинська. Вірші для дітей. Пісні для дітейПротягом всього свого життєвого шляху, з дитинства й до тепер, Юлія Хандожинська пронесла свою любов до слова. Перші її рядки побачили світ ще під час роботи у дитячому садочку. Там поряд з дітьми і відкрився той дивній і загадковий світ у серці Юлії. Більш серйозніше Юлія Миколаївна почала писати вже у квітучій Сквирі. Перша збірка "Мрії у вогні не згораютьпобачила світ у 2014 році. Далі вийшли друком такі збірки: "Я пелюстками серця обійму цілий світ", "Бентежить душу батьківська земля", "У сяйві слова", "Мелодия чувств","Перлини моїх снів", "Намальовані душі". Юлія Хандожинська також є активним громадським діячем, має немало досягнень, завжди активно приймає участь у творчих конкурсах і фестивалях.

 

Юлія Хандожинська. Казки для найменьшенькихБагато цікавих казочок та оповідань подарувала маленьким читачам "Малої Сторінки" письменниця Юлія Хандожинська. Читаймо!smiley

 

 

 

 

 

Юлія Хандожинська. П'єси та інсценівки на свята у дитячих садочках. Казки-п'єси для малят.Українська письменниця Юлія Хандожинська пропонує вихователям дитячих садочків, керівникам гуртків, вчителям початкових класів веселі і цікаві казки-п'єси та інсценівки на різні свята.


Останні коментарі до сторінки
«Юлія Хандожинська. Твори для дітей (вірші, казки, інсценівки)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми