Проба пера (твори авторів-початківців)


 

Конкурсна робота  - Я люблю свою країну - Гайдученко Вікторія, 15 років, Київська обл., м. Ірпінь  - конкурс дитячого малюнку в Римі Моя Україна Ucraїna Mia

На малюнку:  конкурсна робота "Я люблю свою країну!" - Гайдученко Вікторія, 15 років, Київська обл., м.Ірпінь (конкурс дитячого малюнку в Римі "Моя Україна Ucraїna Mia")

 

 

Ірина Гаврилова 

Україна

Україна – це рідна мати, 
без якої ніхто не живе .
Всі хочуть про неї дбати ,
бо вона нам життя дає.

Кожен хоче і мріє,
щоб в Україні був мир! 
Тож бережіть Україну,
і любіть ви її,
й захищайте свою матінку рідну!

 

 

* * *

 

 

Оксана Аннич. Душевні поезії про сучасне
Молода поетеса зі Львова Оксана Аннич пише вірші про сучасне: про Україну, про війну на сході, про долі друзів, про те, що хвилює та болить... Читаймо, слухаймо, співпереживаймо, замислюймося...
 
 
Казка школярки Софії Мельник. Свято Першого Листочка, або неймовірні пригоди сестричок-ельфів (читати, завантажити, слухати)
"Колись, дуже давно, у чудовому Ірландському лісі жила сім’я ельфів. Була вона, звичайно, не одна на весь ліс. У цьому лісі водилося багато ельфів, але усе ж таки я хочу вам розповісти саме про цю сім’ю. Складалася вона з чотирьох членів  –  мама, тато та двоє діточок-сестричок. Мама, на ім’я Меліса, працювала на ельфійській пасіці з виробництва квіткового меду ельфів і була начальницею у відділі меду з фруктових дерев. Тато, на ім’я Жасмин, працював у Головному  Управлінні Дитячими Снами, яке завідувало розсиланням людським дітям солодких снів. Їхні діти – Маргаритка та Фіалка ходили у початкову ельфійську школу у перший клас. Звичайно, дивно, що у всіх ельфів імена походили від назв квітів, але так було тому, що ельфи обожнювали квіти і завжди висаджували їх на вулицях та прямо у своїх помешканнях..." (Софія Мельник)
 
Софія Дяченко. Оповідання для дітей.
Читайте дитячі оповідання юної письменниці з Черкаської області Софії Дяченко: "Лялька", "Джек".

"Казка про ведмедика та лисичку" (Ольга Подужайло)

Ольга Подужайло.  Казка про ведмедика та лисичку

"Жив собі в лісі ведмедик. Дуже добрий він був, усім звірям допомагав. Одного разу закортіло ведмедику малини попоїсти. Та не знав він, де в лісі багато її росте. Ішов ведмедик стежкою, розглядаючи пильно все навкруги та вишукуючи кущі малини. Аж тут йому назустріч вибігла лисичка та й запитує.."  Читайте далі цікаву казочку для малят, написану нашою новою авторкою Ольгою Подужайло.

Поліна ПридибайлоПоліна народилася 2 березня 2010 року в Житомирі. Дитинство проводить в живописному селі Борщеві Радомишльського району на Житомирщині. Нині третьокласниця. Любить відвідувати звичайну і Радомишльську музичну школу. Грає на флейті і вчиться грі на скрипці. І вже пише чудові казочки... Читаймо!!!)))

Твори Тамари Швець (вiршi, оповідання, життєві мудрості, філософські вислови)

"Нехай добро вам завжди буде,
Щаслива доля не забуде.
Мир, щастя, злагоди у всьому,
І в праці вам не знати втоми…"
(Тамара Швець)

Оповідання Олійник ДіаниДіана Олійник - десятирічна школярка з Тернополя. Дівчинка дуже полюбляє тварин, відвідує танцювальний гурток «Dance Life». Вона дуже любить фантазувати, тому і створює свої оповідання та казочки. Читаймо!

Проба пера. Вікторія Лабунець. Оповідання та казочки для дітейЦя світла, радісна дівчинка залюбки пише добрі казочки та оповідання для малят.  Її звуть Вікторія Лабунець. Вона живе на Одещині, гарно вчиться у школі та мріє стати письменницею. Підтримаймо прагнення талановитої дівчинки та читаймо її цікаві твори!

Учасники філологічного гуртка при підлітковому клубі Діти презентують свої маленькі напрацювання, а саме мінізбірочки з поетичними та прозовими творами, які народилися у процесі гурткових занять.


Останні коментарі до сторінки
«Проба пера (твори авторів-початківців)»:
Ніна , 2018-03-02 19:29:25, #
Надія , 2018-03-16 13:23:16, #
Мар'яна , 2018-03-22 17:11:02, #
Микола , 2018-03-24 10:58:11, #
Василь , 2018-03-27 20:37:16, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 10     + Додати коментар
Топ-теми