Вчимо мови!


вчимо мовиУ сучаному світі знання іноземних мов – це не примха чи хобі, а просто необхідність. І закладати підґрунтя для володіння ними слід ще у дитинстві, використовуючи величезні здібності дітей до вивчення мов.

Для малюка вивчити мову не проблема. Це швидше проблема батьків, як зробити так, щоб дитина цього захотіла. Іншими словами  - потрібно створити мотивацію.

Слід зазначити, що вивчення іноземної мови починається не з уміння висловлювати свої думки, а на емоційному рівні. Важливим моментом є розвиток у дітей  комунікативних здібностей, а цього можна досягти при постійному спілкуванні, граючись у найпростіші ігри, навчаючи їх пісням та римівкам, організовуючи просту театральну діяльність.

Таким чином, дуже корисними для вивчення іноземних мов є саме вірші, пісні, казки, римівки, а також ігри. Природнім шляхом діти розвивають слух, навчаються вимові, інтонації та наголосу; вивчають слова та мовні структури. Пісні та римівки чудово сприймаються дітьми, малята люблять усе ритмічне та музичне, вони засвоюють це легко та швидко, тому що дістають від цього задоволення.

Ще краще, коли іноземний твір, - чи то вірш, чи то співанка,- подається також рідною мовою, зберігаючи мовні конструкції оригіналу. Ця методика дає дітям можливість легко перекладати в обох напрямках, і крім того, вдосконалює не тільки володіння іноземною мовою, а ще й рідною.

Це є актуальним не тільки для дітей, які живуть в Україні і бажають вивчити іноземні мови. Українським дітям у діаспорі, які не мають постійного спілкування рідною мовою, таким самим чином можна допомогти краще оволодіти українською.

 

 

-----------------------------------

 

 

Вислови та висловлювання про мову, вислови про мову знаменитих людей, вислови про українську мову, вислови про рідну мову
Мова  –  духовний  скарб  нації. Вона є  найголовнішою ознакою народу,  що  дає  йому право називатися нацією. Саме мова формує і визначає  свідомість,  творить  людину,  культуру,  історію. У цьому розділі - багато висловів та висловлювань відомих у світі людей про мову загалом, про українську мову, про рідну мову.

Тарас Береза, львівський мовознавець, словникар та письменник. Словники, упорядковані Тарасом Березою, призначені для найширшого кола шанувальників української мов: викладачів, студентів, учнів і вчителів, урядовців, ділових людей, учених, письменників, перекладачів, журналістів, працівників редакцій і видавництв тощо, одне слово, для всіх, кому небайдужа доля рідної мови, культури й словесності. Також є кілька словників для тих, хто вчить англійську або користується нею.

 

 

Мультик Свинка Пеппа - німецькою мовою. Мультик Peppa Wutz - для тих, хто вчить німецькуНімецька "Свинка Пeппa" називається "Peppa Wutz", тому що Wutz  в деяких частинах Німеччини перекладається як "маленькі милі брудні малюки". Німецька версія "Свинки Пеппи" - це справжня знахідка для тих, хто вивчає німецьку мову.

 

Poem The Twelve Days of Christmas, вірш про Різдво англійською

Вірш невідомого автора про 12 днів Різдва Христового англійською:

"The first day of Christmas, 
My true love sent to me 
A partridge in a pear tree. 

The second day of Christmas, 
My true love sent to me 
Two turtle doves, and 
A partridge in a pear tree..."

"Christmas Carol" by May ProbynВідкриваємо призабутих англійських письменників

підручникіи з англійської мови, завантажити безкоштовноВивчення іноземних мов стає усе популярнішим, а курси все дорожчими. Тому для тих, хто може самоорганізуватись і має непохитний намір вивчати англійську мову, пропонуємо підбірку із сорока підручників, посібників та словників з англійської мови, з посиланнями, за якими їх можна завантажити безкоштовно в форматі pdf.

Англійська для дітей - повчальні мультики (відео онлайн)За допомогою цих навчальних мультиків нашим найменшим діткам легко сприймати інформацію і запам'ятовувати нові слова, бо то сприймається через зорову пам'ять і у формі гри. Дивимось мультики разом з малятами і заохочуємо їх до легкого навчання з мультиками.

 

Дитячі віршики англійськоюНаші діточки завжди з цікавістю вивчають щось нове для них. І хоча у віці 2 - 3 років вони зовсім не розуміють, навіщо з ними говорять, наприклад, англійською мовою, проте, з цікавістю вивчають її. Багато хто з нас з легкістю процитують вірші, вивчені в дитинстві. Пропонуємо до Вашої уваги невеличку підбірку віршів англійською.

ігри для розвитку пам'яті англійськоюПсихологами та педагогами розроблено багато прийомів, ігор та способів розвитку пам’яті дитини. І мами обирають серед них ті, які їм до вподоби та підходять їхнім діткам. Але давайте підемо далі й спробуємо розвивати пам'ять дитини та одночасно вивчати англійську (або будь-яку іншу іноземну) мову. Такі заняття варто проводити з дитиною не лише з метою вивчення англійської мови, а в контексті загального розвитку дитини і розкриття її здібностей. Вивчаючи іноземні мови, ми покращуємо нашу пам'ять, а діти вивчають мову, граючи.

Марач Віктор СильвестровичУ кожного народу життя дитини від народження і аж до юності супроводжує дитячий фольклор – зібрання колискових пісень, віршів, забавлянок, закличок, прозивалок, загадок, лічилок, скоромовок, звуконаслідувань, покликаних сприяти формуванню фізичних, розумових та моральних якостей дитини та її підготовці до суспільно-корисної діяльності в дорослому житті. В англомовних країнах (Великобританії, Ірландії, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії) антологія дитячого фольклору отримала назву “Матінка Гусиня”, що стала улюбленою книгою не одного покоління.


Останні коментарі до сторінки
«Вчимо мови!»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми