На сайті
укр рус Дошка оголошень Додати оголошення

Календар подій та свят в Україні та світі


Календар подій та святВ розділі "Календар подій" надаємо інформацію про свята, що святкуються в нашій країні, про дати визначних подій та літературний календар, в якому дізнаватимемось про сучасних знаменитих письменників і поетів та літераторів-класиків.


Китайський календар, 2017, рік Вогняного Півня

Китайський календар, як і тісно пов’язаний із ним гороскоп, — важлива складова культури Стародавнього Китаю. У китайців є всі причини, щоб пишатися цими скарбами, якими століттями і тисячоліттями користувалися всі від простого селянина до імператора. Хоча подібні речі сучасна наука часто поспішає відносити до розряду міфів і казок, китайський календар має під собою розумну наукову основу.

Календар свят УкраїниПишемо в цьому розділі про суто українські свята, як-то: День Соборності України, День Конституції, День Захисника України, День вишиванки і таке інше.

Календар міжнародних святУ цьому розділі збираємо інформацію про міжнародні та всесвітні свята.

Православний календар (найбільші церковні свята)Про найважливіші релігійні свята розповідатимемо в цьому розділі.

Пам'ятні дати, календар подій В цьому розділі збираємо відомості про дні, коли вшановуємо пам'ять героїв чи згадуємо дати визначних подій.

Літературний календарВ літературному календарі розповідаємо про видатних поетів та письменників за датами їх народження.


Останні коментарі до сторінки
«Календар подій та свят в Україні та світі»:
Всьго відгуків: 0    + Додати коментар