Дитяча творчість


Висвітлення дитячої творчості. Твори дітей та підлітків, які займаються мистецтвом.

Діти розуміють красу і здатні творити вже в ранньому віці. Тим більше це стосується і до України, де люди здавна мають тонке почуття прекрасного і потяг до мистецтва. Ще Олександр Духнович, видатний український педагог зазначав:  "Русини, народ почуттєвий і люблячий спів, має здатність до всякої науки і художності. Тому потрібно створювати більше таких гуртків як різьблення, вишивання та ін., ... бо від природи деякі діти мають нахил на деякі художності, наприклад, один на різьбярство, інший на малярство..., і так кожному згідно нахилу подавати спосіб, щоб здібності свої розвивав".

Ще краще, коли діти, які займаються в гуртках, або просто творять самі, можуть показати свої роботи світові. Тоді вони більш впевнені у собі, і знають, що їхня робота не марна і комусь потрібна. Якщо люди бачитимуть твори дітей, є більше шансів, що якийсь талант не загубиться на шляху до дорослого життя, а відкриє себе на повну силу.

Отже, в цьому розділі можна знайти статті та інші матеріали, які допоможуть досягти самовираження, а також твори дітей і підлітків, які займаються мистецтвом.

 

 

 

 

естетичний розвитокЕстетичне виховання передбачає формування знань, інтересів, почуттів, оцінок, смаків, умінь, навичок і потреб, які потім реалізуються  дитиною в житті...


рукоділляЯк зробити оригінальні речі своїми руками? Зв'язати шапочку чи вишити хустинку? Чи, може, сплести щось із бісеру? Чи навіть розписати писанку? Спробуємо допомогти Вам знайти гарну відповідь на ці та інші питання.

 

Дивіться у цьому розділі:

Аплікація на тканині. Аплікація паперової квітки. Бізіборд. Бісероплетіння. Веселі мавпочки зі смугастих шкарпеткок. Вироби з ватних дисків. Вироби з ґудзиками. Витинанки. Вишивка та вишивання. В'язання. Голки, нитки, намистинки. Іграшки своїми руками. Карнавальні костюми для дітей. Квілінг. Кінетичний пісок. Ліпка з пластиліну. Малювання у пакеті. Новорічно-різдвяні прикраси. Об'ємні листівки своїми руками. Орігамі. Паперові літачки. Писанкарство. Скандинавська вишивка (хардангер). Соломоплетіння. Ебру (малювання на воді)

 

Художні твори дітей з мистецьких гуртків і студій Рівного. Світлина 5Твори художнього гуртка при підлітковому клубі "Гроно" міста Рівного і дошкільної підготовчої художньої студії при Рівненській загальноосвітній школі №8.

Берегиня, майстер Савчук ТетянаСоломоплетіння — одне із найдавніших народних ремесел. Людина здавна навчилася використовувати солому злаків. Соломоплетіння характерне для всіх слов'янських та землеробських народів.

Скандинавська вишивка. Фото 1У рамках мистецького проекту  Рівненської молодіжної громадської організації „Фундація Регіональних Ініціатив” під назвою „Мистецький вернісаж”, розповідаємо про ще один вид декоративно-ужиткового мистецтва, який набув широкого поширення, - скандинавську вишивку (хардангер). Про тонкощі ремесла розповідає майстриня Галина Троян.


Останні коментарі до сторінки
«Дитяча творчість»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми