Робимо об'ємні листівки своїми руками


Пропонуємо ідею об'ємної листівки на будь-яке свято від АРТ-студії клубу "Яринка". Спробуйте зробити так само або інакше і цікавіше. Головне - є ідея!

 

Робимо об'ємні листівки своїми руками

Джерело: https://www.facebook.com/

 

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

Готуємось до свята: робимо з паперу вітальні листівки у формі серця (майстер-клас, відео - 2 варіанти)

вітальні листівки у формі серця до Дня Святого Валентина
Пропонуємо відео від каналу "Розумна дитина", яке навчить, як зробити святкові серденька-листівки. Це найшвидше привітання, яке можна зробити власноруч з кольорового паперу до будь-якого свята.
 
 

рукоділляЯк зробити оригінальні речі своїми руками? Зв'язати шапочку чи вишити хустинку? Чи, може, сплести щось із бісеру? Чи навіть розписати писанку? Спробуємо допомогти Вам знайти гарну відповідь на ці та інші питання.

 

Дивіться у цьому розділі:

Аплікація на тканині. Аплікація паперової квітки. Бізіборд. Бісероплетіння. Веселі мавпочки зі смугастих шкарпеткок. Вироби з ватних дисків. Вироби з ґудзиками. Витинанки. Вишивка та вишивання. В'язання. Голки, нитки, намистинки. Іграшки своїми руками. Карнавальні костюми для дітей. Квілінг. Кінетичний пісок. Ліпка з пластиліну. Малювання у пакеті. Новорічно-різдвяні прикраси. Об'ємні листівки своїми руками. Орігамі. Паперові літачки. Писанкарство.Скандинавська вишивка (хардангер). Соломоплетіння. Ебру (малювання на воді)


Останні коментарі до сторінки
«Робимо об’ємні листівки своїми руками»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми