ДітямРозваги і дозвілля дітейУ розділі читайте матеріали, де можна корисно і цікаво провести час нашим дітям: про технічну студію «Винахідник», музей популярної науки та техніки «Експериментаніум», дитяче місто професій KidsWill  та спортивно-розважальний мотузковий парк пригод "Мауглі" у Києві, пізнавальний центр «Дитяча Світлиця» під Києвом, сімейно-розважальний центр «Веселий Вулик», майстерню “Основи шиття” від Клубу Корисного Дозвілля у Києві, клуб для хоумшколярів-киян.

усе цікаве для дівчатЩо цікавить дівчаток? Звичайно, з віком зацікавленності міняються. Але є й те, що об'єднує усіх: зачіски, одяг, взуття, сумочки, прикраси, косметика (чи не порсаються малі красуні в маминих косметичках, коли їм рік-два-три?)... Будемо намагатися в цьому розділі надавати актуальний матеріал про все, що викликає інтерес у дівчат.

українські мультфільмиВ нашому "онлайн-кінозалі" - цікаві та пізнавальні мультики українською, англійською та німецькою мовами.

 

 

 

Художня література для дітейПропонуємо читачеві великий вибір дитячих віршів за різною тематикою найвідоміших авторів. Читайте також байки, оповідання,  українські народні казки та казки різних народів світу, романи, повісті та п'єси для дітей.

Дитячий фольклорДитячий фольклор - це, перш за все, ті зразки усної творчості народу, що призначені для дітей. Інша гілка — це твори, які існують у дитячому середовищі, але так само побутують і як окремі зразки певного фольклорного жанру (наприклад, загадки). Дитячий фольклор містить і таке явище, як усна дитяча творчість, що виникає у процесі гри та спілкування. Зразки цієї творчості живуть лише в дитячому середовищі. До цього розділу ввійшли кращі зразки українського дитячого фольклору: заклички, колискові пісні, забавлянки, лічилки, дражнилки, мирилки, скоромовки.

іграшкиУ цьому розділі збираємо інформацію про іграшки для дітей - від українських народних до сучасних технічних і розвиваючих.

 

 

 

Ігри та забави для дітей. Розвиваючі ігриВ цьому розділі читайте цікаві статті: "Українські народні дитячі ігри як засіб виховання" та "Про ранній розвиток дитини та розвиваючі ігри. Що треба знати батькам". А  також  дізнайтесь, як грати в справжнісінькі українські народні ігри: "Хвіст-голова", "Плетений шум", "Сірий вовк", "Журавель", "Бобер", "Мак", "Подоляночка", "Мир-миром", "Гуси, гуси, додому!", "Хрещик", "Дзвіночок", "Гуси", "Ворон", гра у Панаса (піжмурки), гра у котика і мишку, дитяча гра у крем'яхи, великодні ігри з крашанками, пальчикові ігри для дітей та багато інших. ​


Останні коментарі до сторінки
«Дітям»:
НАСТЯ , 2020-09-22 13:37:31, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми