Мистецтво орігамі


Орігамі. Фігурка лебедя з паперу
Фігурка лебедя з паперу
Зображення з youtube-каналу
Origami Instructions
Орігамі, квітчастий метелик з паперу
Квітчастий паперовий метелик
Зображення з youtube-каналу
Origami Instructions

 

 

 

 

 

 

 

 

Оріґамі («складений папір») — мистецтво складання з паперу якихось симпатичних іграшок за допомогою схем геометричних згинів і складок. Термін оріґамі відноситься до всіх типів складання паперу (не тільки японських зразкі).
В оріґамі використовуються небагато різних згинів, але вони можуть бути скомбіновані багатьма способами й утворювати дуже складні фігури. Зазвичай фігури оріґамі складають без розрізів з квадратного аркуша, сторони якого можуть бути різних кольорів. Усупереч найпоширенішій версії, у традиційному японському оріґамі, що сягає ери Едо (1603–1867), цих правил суворо не дотримувались і в багатьох випадках аркуші розрізали (то є "Кіріґамі") або фігури складали не з квадратного аркуша, а з прямокутного, круглого, трикутного тощо... Ми будемо намагатися робити орігамі різних технік, у тому числі - і "кусудаму", де папір можна не тільки згинати, а й склеювати.


Майстер-клас з орігамі: робимо паперового кролика.Ці відео-уроки з орігамі покажуть вам, як швидко зробити милого паперового кролика. Це так просто, що кожен міг би успішно зробити його разом із дітками.

робимо своїми руками, квітки для мами з кольорового паперу, мистецтво орігаміРобимо для мами на свято 8 Березня паперові квітки крокуса або букет різнокольорових тюльпанів так, як показано у майстер-класі мистецтва орігамі на відео.

Як зробити своїми руками орігами-серце на День Святого Валентина Youtube-канал «Розумна дитина» пропонує відео-інструкцію, як зробити сердечко з паперу за допомогою мистецтва орігамі. Дивимось, вчимося, робимо серденька своїми руками та даруємо людям, котрих любимо, - на день народження, на Новий рік, на День Святого Валентина чи на 8 березня.

Ведмедик Коала - робимо своїми руками з паперу, орігаміОрігамі, або мистецтво складання паперу, є одним з традиційних народних мистецтв Японії, якe вже давно є улюбленим заняттям багатьох людей усього світу. Дуже просто - шляхом складання листків паперу, ви можете зробити пташку, квітку, тваринку, будь-що! Це приємно і радісно! Сьогодні робимо за наданою схемою ведмедика коалу.

Орігамі онлайн: великодніх зайченяток робимо своїми рукамиНа відео про мистецтво орігамі добре показано, як зробити великодніх зайченят з паперу. Переглядаємо онлайн і вчимося майструвати їх своїми руками.

Орігамі: робимо совенятка з паперуРобимо симпатичних совеняток з паперу різних кольорів.

Орігамі: коробочка для ладану на Великдень з паперуЗавдяки мистецтву орігамі можна робити чудові подаруночки на будь-які свята... Наближається Свято Великодня: робимо коробочку для ладану з кольорового паперу...

Орігамі Кусудама. Алмазна квітка з паперуЯпонська "кусудама"- цікавий вид орігамі,  який збільшує можливості творчості: можна різати та склеювати папір і робити чудові паперові витвори.

origami - dressЦікаве заняття для дівчаток: робимо різнобарвні сукенки для наших паперових лялечок. На відео-уроці добре показана покрокова інструкція створення такого корисного орігамі. Наші лялечки будуть у захваті!


Останні коментарі до сторінки
«Мистецтво орігамі»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми