Чудова забавка для дітей: кінетичний пісок (робимо своїми руками)


Заняття для дітей, кінетичний пісок, робимо своїми рукамиПропонуємо порадувати діток дуже приємним і незвичайним піском. Пісок цей називається кінетичним. Він дуже цікаво поводиться. Якщо його прим’яти – стає щільним, якщо натиснути на нього – розпадеться. Дивно те, що цей пісок ніколи не висихає. Він також зовсім не липне до рук. Фігурки, які виліплені з цього піску чудово зберігають свою форму. Одним словом, на вигляд це звичайний пісок, але властивості його зовсім інші. Дітям дуже подобається грати з ним, вони можуть годинами пересипати, ліпити, не відволікаючись.

Кінетичний пісок можна звичайно ж купити в інтернет магазинах. Але це досить дороге задоволення, крім того до складу такого піску недобросовісні виробники можуть включити такий інгредієнт, про який не вкажуть на етикетці, але він може бути небезпечним для дитини. Але кінетичний пісок дуже легко приготувати самостійно в домашніх умовах з безпечних інгредієнтів, які знайдуться у кожного.

 

Для приготування кінетичного піску візьміть:

        4 частини дрібного просіяного піску. Підійде пісок для акваріумів. Він дуже дрібний, чистий і світлий;
        2 частини кукурудзяного крохмалу;
        1 частина води.

Змішайте всі інгредієнти в чистій ємності і все! Пісок готовий! Можна приступати до гри. За бажанням можна додати кілька крапель барвника.
Якщо з часом пісок підсохне, розімніть його і додайте трішки води.

 

 

Кінетичний пісок є інноваційним матеріалом, створеним для творчої та навчально-розвиваючої гри дитини. З його допомогою малюк зможе дізнатися більше інформації про навколишній світ, зрозуміти принцип дії безлічі безформних еластичних об’єктів і просто весело проведе час.

 

Як грати з кінетичним піском

Відбитки предметів

Діти обожнюють робити відбитки, причому такого роду забава підійде навіть найменшим. Беріть все опукле, що є під рукою і пробуйте віддруковувати на піску. Однак будьте обережними з особливо дорогими іграшками — пісок не залишає слідів, легко змивається, але, все ж, може потрапити всередину механізмів. Можна також використовувати формочки для печива або інші кухонні предмети ;)

 

Гра в хованки

Якщо піску багато, то в ньому можна закопати дрібні предмети, іграшки, і попросити малюка їх знайти. Якщо важко — покажіть дитині картинку предмета, який потрібно знайти.

 

Вивчення алфавіту

Вивчайте літери? І знову вам допоможе кінетичний пісок для дітей. З нього легко і просто моделювати, тому обов’язково потренуйтеся. Вельми захоплююче ліпити букви і тренувати варіанти їх вимови.

 

Написання слів

Якщо ваша дитина вчиться читати і писати, спробуйте написати що-небудь на піску! Техніка майже та ж, що і на папері, але процес набагато цікавіше.

 

Геометричні фігури

Вчити форми за допомогою кінетичного піску — одне задоволення. Фігури виліпити просто, наприклад, за допомогою фігурок від сортера, формочок для гри в пісочниці, форм для випічки або підручних предметів.

Заняття для дітей, кінетичний пісок, робимо своїми рукамиКінетичний пісок не тільки розважає, але і приносить користь. Дитина просто грає з чарівною масою, але при цьому у нього розвиваються посидючість, фантазія, тактильні відчуття, дрібна моторика, уважність. Діти обожнюють грати з кінетичним піском, а якщо ви трохи направите фантазію дитини, показавши, що можна робити з цього матеріалу, — межі захопленню не буде.

 

За матеріалами: http://dytpsyholog.com/

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

Рукоділля. Робимо самі

рукоділляЯк зробити оригінальні речі своїми руками? Зв'язати шапочку чи вишити хустинку? Чи, може, сплести щось із бісеру? Чи навіть розписати писанку? Спробуємо допомогти Вам знайти гарну відповідь на ці та інші питання.


Останні коментарі до сторінки
«Чудова забавка для дітей: кінетичний пісок (робимо своїми руками)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми