Англійська для дітей — навчальні мультики (відео онлайн)


Англійська для дітей - повчальні мультики (відео онлайн)За допомогою цих навчальних мультиків нашим найменшим діткам легко сприймати інформацію і запам'ятовувати нові слова, бо то сприймається через зорову пам'ять і у формі гри. Дивимось мультики разом з малятами і заохочуємо їх до легкого навчання з мультиками.

 

 

 

 

 

Колекція родин пальчиків - для найменших малятУ цьму відео представлена колекція найкращих пісеньок про родини пальчиків українською та англійською мовами.

 

 


Мультик Свинка Пеппа для дітей та дорослих англійськоюЛаскаво просимо дітей та їхніх батьків до надзвичайно цікавого світу Peppa Pig англійською! Слово за словом дитина розумітиме все більше і більше! Тож практикуймося англійською та насолоджуймося!

Цікава музикальна англійська з мультиками від Busy BeaversBusy Beavers зайняли значуще місце в дитячій освіті і вивченні мови в усьому світі, починаючи з 2006 року. Бобри навчать дітей абетці, рахунку, кольорам, формам і багатьом речам, потрібним у житті. Більше 1 мільярда глядачів доводять, що діти люблять Busy Beavers.


Останні коментарі до сторінки
«Англійська для дітей — навчальні мультики (відео онлайн)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми