На сайті
Дошка оголошень Додати оголошення

Мультфільми українською онлайн


Дивіться також мультики англійською:

Цікава музикальна англійська з мультиками від Busy Beavers

Цікава музикальна англійська з мультиками від Busy BeaversBusy Beavers зайняли значуще місце в дитячій освіті і вивченні мови в усьому світі, починаючи з 2006 року. Бобри навчать дітей абетці, рахунку, кольорам, формам і багатьом речам, потрібним у житті.
Більше 1 мільярда глядачів доводять, що діти люблять Busy Beavers.

Мультик Свинка Пеппа для дітей та дорослих англійською
Ласкаво просимо дітей та їхніх батьків до надзвичайно цікавого світу Peppa Pig англійською! Слово за словом дитина розумітиме все більше і більше! Тож практикуймося англійською та насолоджуймося!

А ще дивіться мультики для дітей про ліпку з пластиліну:

"Магіічні Кулі" - серія дитячих мультиків, які вчать робити фігурки з пластиліну

Магіічні Кулі, серія дитячих мультиків, які вчать робити фігурки з пластиліну, відео онлайнУкраїнські аніматори створили унікальну серію розвиваючих пластилінових мультфільмів для дітей від одного року. Розвиваючі мультфільми для дітей “Magic Balls” (“Магічні Кулі”) можуть одразу на практиці навчати дитину ліпити.


Збережемо нашу планету разом, пластиліновий анімаційний фільм для дітей, студія PrimusAnimationМультфільм "Збережемо нашу планету разом!" був створений разом з дітьми та для дітей для того, щоб донести інформацію про глобальне потепління і проблеми забруднення навколишнього середовища. Діти підготували весь необхідний матеріал, а студія "PrimusAnimation" зібрала його та відтворила у такому коротенькому, але цікавому, анімаційному фільмі. Режисер мультика - Сергій Точин, художник-постановник - Сергій Руденко, аніматор - Сергій Могильний, продюсер - Андрій Малюхович.

Казка з татом, серія мультиків-розповідей для хлопчиків та дівчатПерсонажі улюблених та захопливих дитячих книжок оживають у мультфільмах каналу ПЛЮСПЛЮС.Тут малята зустрінуться з багатьма відомими героями. Крім того, дітки зможуть долучитися до пригод героїв - Квадрика, Трикуті і Кружка. Квадрик, Трикутя та Кружко познайомлять глядачів зі своїми містами. Маленьким українцям буде цікаво за ними спостерігати, окрім того вони знайдуть багато корисного у цих мультфільмах.

Корисні підказки, мультики українською в допомогу дітям, дитячі проблемиУ дотепній, іронічній та легкій для запам’ятовування формі розглядаються «несерйозні» дитячі проблеми. Дітей вчать ставити будь-які запитання, експериментувати, розмірковувати та приймати рішення і діяти у несподіваних або ж складних ситуаціях. Ідея проекту: Світлана Ройз, Іванна Найда. Режисер - Сергій Гаврилов. Композитор - Богдан Борисенко.

Розвиваючі мультики для малят - в допомогу батькамІснує вже багато розвиваючих мультиків, що вчать наших малят розрізняти кольори, рахувати, читати, пізнавати світ. В допомогу батькам - збираємо найцікавіші з них у цьому розділі.

Найкращі іноземні мультики українською онлайнДля різноманіття можна переглянути зразки анімаційного мистецтва не тільки своєї країни, а й усього світу.  В нашому "онлайн-кінозалі" представлені найкращі мультфільми різних країн земної кулі.

Українські мультики онлайнУкраїнські мультфільми, створені на київських студіях, радують око і душу багатьох поколінь. Дивимося їх усією родиною в нашім "онлайн-кінозалі"...

 


Останні коментарі до сторінки
«Мультфільми українською онлайн»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар