Розвиваючі мультики для малят - в допомогу батькам


Існує вже багато розвиваючих мультиків, що вчать наших малят розрізняти кольори, рахувати, читати, пізнавати світ. В допомогу батькам - збираємо найцікавіші з них у цьому розділі.


Розвиваючий мультик для малят, вчимося вимовляти назви тваринок по складах"Які тварини живуть в Африці?" - розвиваюче відео для найменших допоможе діткам познайомитися з новими тваринами, які живуть на найжаркішому континенті у світі, - у Африці. Слова носоріг, жирафа, зебра, верблюд, бегемот, папуга, веселі мавпочки - усі вони стануть добрими друзями для Вашої дитини.

Для найменших дівчаток та хлопчиків - розвиваючі музичні мультики про мавпочок, родину та абеткуДля найменших дівчаток та хлопчиків - розвиваючі кумедні мультики-пісеньки про мавпочок, родину та абетку з потягами та тваринками. Малеча весело вчитиметься рахувати та запам'ятовувати букви та звуки.

Родина пальчиків - відома американська повчальна пісенька українською, дивимось онлайн"Родина пальчиків" - відома на весь світ американська дитяча пісенька, що допомагає легко та весело вивчити членів сім"ї. Дивимось, слухаємо і запам'ятовуємо..

Дитяча пісенька з літер української абетки (пластиліновий мультик)Вивчаємо український алфавіт легко, швидко та весело з мультиком "Пісенька про Абетку". Кожна буква представлена потішною пластиліновою тваринкою. Вивчення літер від А до Я стає ще приємнішим...
 

Мультфільм Діти тварин із серії Цікава фермаМультфільм “Діти тварин” познайомить малят із домашніми тваринами та розповість, як правильно називати малюків коня, корови, кози, поросятка, барана, а також навчить дітей краще орієнтуватися в навколишньому середовищі, любити тварин та розуміти їх, допоможе малятам розвинути уяву, пам'ять та слух.

Хто як говорить - розвиваючий мультик онлайн для дітейМультик від каналу "З любов'ю до дітей" - "Хто як говорить". Перебуваючи на цікавій фермі, маленькі глядачі дізнаються, як промовляють тваринки....

Місяці і пори року - пізнавальний мультик для найменших діточокСкільки місяців у році? Як запам'ятати назви місяців? Яка погода весною, літом, восени і зимою? Про усе розповість цікавий пізнавальний мультик для малят українською мовою "Місяці і пори року".


Останні коментарі до сторінки
«Розвиваючі мультики для малят - в допомогу батькам»:
Юлія , 2020-02-21 16:02:29, #
Лесь Маланка , 2020-02-21 18:46:14, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми