Дитячий ютуб-канал «Хмаринка»: пізнавальні мультики для малят українською


 

 

 

Вже кілька років існує унікальний проєкт родини Сергія та Альони Тученків із Лисичанська — дитячий ютуб-канал «Хмаринка». 

Мультфільми молоді ентузіасти почали створювати для свого маленького сина Максимка. Політичні події та досить малий на той момент обсяг україномовного контенту дитячих пізнавальних відео у мережі – це ті фактори, які вплинули на ідею створення цілої серії різноманітних цікавих пізнавальних мультиплікаційних фільмів.

Родина Тученків мешкає у Лисичанську Луганської області. Тато Сергій за фахом енергетик (до початку війни він працював у аеропорті «Сєвєродонецьк»), мама Альона – економіст. Влітку 2014 року у молодої родини народився синочок Максимко. Перший місяць життя дитини збігся з активними бойовими діями у регіоні, захопленням Лисичанська та звільненням міста від бойовиків.

 

Блог Сергія та Олени Тученків. Хмаринка. Ютуб-канал для дітей рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською.Блог Сергія та Олени Тученків. Хмаринка. Ютуб-канал для дітей рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською.

 

Альона та Сергій Тученки розповідають: «Перші місяці життя синочка Максимка припали на бойові дії у нашому рідному місті, збіглися із захопленням бойовиками та визволенням. Ніколи не могли подумати, що на вулицях рідного міста побачимо танки, а у супермаркетах — порожні полиці. Не було ні світла, ні газу. Хліб (це були коржі) пекли на вогнищі на подвір’ї будинку. Бомбардування перечікували у підвалах. Лисичанськ визволяли важко... Коли ми з місячним сином сиділи в підвалі, було страшно за його життя, а ще — дуже сумно від того, що відбувається... Саме тоді ми зрозуміли значення України й української мови для нас, а особливо для нашого сина та його майбутнього... Ми мріяли виховати Максима справжнім українцем, і тому вирішили: хлопчик має чути рідну мову з дитинства... Максимко росте дуже допитливим, щодня ставить безліч запитань. Та коли почали шукати пізнавальні мультфільми для нього українською мовою, виявилося, що їх занадто мало. Так виникла ідея створити власні. І перший сюжет був таким: тато намалював трактор, що віз цифри, які ми саме вивчали. Далі був сюжет про добрих тварин, потім — про різні види транспорту, продемонстрували звуки сирени швидкої, пожежної машини, дзвінок трамвая, гуркіт потяга та літака... Сюжети й казочки множилися... Наразі продовжує зростати їхня кількість та різноманітність. Історії про букви, цифри, тварин, малювання, творчість, природу, а також розповіді про Україну та про державні символи, про різні частини країни та інше набирають тисячі переглядів...»

 

 

На відео: "Суспільне Донбас". Родина з Лисичанська створює мультфільми українською мовою.

 

На відео: "Хмаринка" на НТН.​

 


Над кожним фільмом родина Тученків працює разом. У кожного своя частина роботи: мама Альона займається текстом та озвучуванням, тато Сергій анімацією та монтажем. Син Максимко теж бере участь у створенні мультфільмів: його голос можна почути у заставці, креативні ідеї хлопчика втілюються у відео. І, звісно, він оцінює якість та інформативність відео, немов головний продюсер wink.
«Дитячий канал «Хмаринка» представляє», — ​озвучує Максимко чергову серію, а на екрані з’являється яскрава усміхнена хмарка й запрошує малюків до веселого й пізнавального навчання smiley
Анімаційні програми зі створення мультфільмів опанували самотужки. За час роботи з мультфільмами Сергій та
Альона освоїли нові техніки, створили добірки за різними темами, стали героями телевізійних сюжетів та публікацій. Вони постійно вдосконалюються, і кожна нова їхня робота стає усе кращою та професійнішою. Інтернет-портал "Мала Сторінка" із задоволенням відкриває блог родини Тученків, де наші любі читачі дізнаватимуться новини та різні цікавинки від творців фільмів і зможуть написати їм у коментарях свої побажання чи зауваження.

 

Блог Сергія та Олени Тученків. Хмаринка. Ютуб-канал для дітей рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською.


Сергій та Олена Тученки усім серцем прагнуть ​популяризації українського контенту. Тож підтримати патріотичну «Хмаринку» та переглянути цікаві мультики може кожен охочий — підписуйтеся на канал, тисніть «дзвіночок», і ви з вашими малюками будете завжди першими дізнаватися про щось новеньке на каналі. «Хмаринка» завжди чекає на ВАС!!!


За матеріалами:

 https://golos.te.ua/https://www.radiosvoboda.org/https://www.volyn.com.ua/

Світлини взято з ФБ-сторінки Сергія Тученка з його дозволу.

 

"Хмаринка" у ФБ:

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською. Казки та цікаві розповіді для малят українською. Навчальні відео онлайн українською. Моя країна — Україна. Творчість і малювання.

 

Наша весела "Хмаринка" має свій особистий, дуже-предуже цікавезний сайт!!!!

Заходьте - знайдете для себе багато нового і корисного!!!

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською. Казки та цікаві розповіді для малят українською. Навчальні відео онлайн українською. Моя країна — Україна. Творчість і малювання.

 

smileysmileysmiley

 


Хмаринка-Sceince – новий науково-пізнавальний канал для дітей, батьків та вчителів. Підписуймося та підтримаймо.Нещодавно ми вирішили створити новий канал "Хмаринка-Sceince",  який стане у пригоді не лише дітлахам, а й вчителям та батькам. Тут ми викладатимемо для вас наукові та пізнавальні відео. Наразі на новому каналі вже є два відео, які з кожним днем набирають усе більше і більше лайків. Тож доєднуймося до прихильників нового цікавезного каналу – підписуймося, поширюймо, допомагаймо матеріально і морально (коментарями)...

 

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал. Моя країна — Україна. Добірка пізнавальних відео для дітей українською мовою онлайн. Зміст добірки цікавих відео для дітей рідною мовою."Любов до своєї Батьківщини — чи не найголовніший аспект виховання дітей. Людина, яка поважає державні символи та знає історію рідного краю, пишається національними героями та величними містами, має велику внутрішню силу. Саме такі люди здатні змінювати життя на краще. Дитячий канал "Хмаринка" створив цей розділ для загального сприйняття дитиною себе у державі, для надання інформації про країну, в якій вона живе." (Сергій Тученко)

 

 

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал. Навчальні відео онлайн українською мовою. Добірка пізнавальних відео для дітей українською мовою онлайн. Зміст добірки цікавих відео для дітей рідною мовою."Основна місія дитячого каналу "Хмаринка", це навчання та виховання маленьких українців. Цей розділ створений саме з метою веселого та цікавого навчання. Разом з маленькою "Хмаринкою" ми можемо легко вивчити абетку, навчитися рахувати та розрізняти кольори, а головне — пізнавати світ навколо нас. Зібрані у цій добірці відео познайомлять дітей з комахами, птахами та тваринами, допоможуть більше дізнатися про зміну дня і ночі, а також зими та літа, розкриють таємницю виникнення різних природних явищ." (Сергій Тученко)

 

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал. Творчість і малювання. Добірка пізнавальних відео для дітей українською. Зміст добірки цікавих відео для дітей українською."Творчість у дитячому віці – важливий елемент виховання. Саме під час малювання, вишивання, або моделювання, чи будь-якої іншої подібної діяльності, дитина вчиться втілювати власні фантазії, матеріалізувати свої мрії. Цей розділ каналу "Хмаринка" присвячений саме творчості: подивившись ці відео, можна легко намалювати цікавих персонажів або зробити велику об’ємну сніжинку, щоб прикрасити свій простір до Нового року. А головне, можна пофантазувати та вдосконалити запропоновані нами напрацювання." (Сергій Тученко)

 

 

Хмаринка. Дитячий канал. Казки та цікаві розповіді для малят (ютуб-добірка), зміст добірки відео для дітей українською"Цей розділ створений для відпочинку. Тут Хмаринка розповідає дитячі казки, співає колискові та танцює веселі руханки. Відпочинок та розваги повинні займати у житті дитини чи не найбільшу частину, але вони повинні бути правильно організовані. Наприклад, якщо це вечір, то підійде казочка та колискова, якщо ранок – можна зробити зарядку під веселу руханку, у день, по між навчанням, краще провести час на свіжому повітрі. Саме так, дитина зможе засвоїти вивчене та залишатися у гарному настрої." (Сергій Тученко)

 

 


Останні коментарі до сторінки
«Дитячий ютуб-канал «Хмаринка»: пізнавальні мультики для малят українською»:
Марія , 2020-10-25 10:05:49, #
Аліна , 2020-10-27 18:14:42, #
Вероніка , 2020-11-05 15:28:03, #
Хмаринка , 2020-11-06 10:54:26, #
Хмаринка , 2020-12-23 09:31:48, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 7     + Додати коментар
Топ-теми