Статті про вагітність


Вагітність, Підготуйте до вагітності ваші зуби, Ознаки вагітності,Види домашніх тестів на вагітність, Діагностика вагітності, домашні тести, ультразвукове дослідження УЗД, Безпека жінки, Календар вагітності, Вагітність по тижнях


Вагітність дуже сильно впливає на здоров'я зубів і взагалі порожнини рота. Також можна сказати і про зворотний процес - здоров'я зубів безпосередньо впливає на загальний стан організму людини.
Ознаки вагітності розподіляються на 3 групи - сумнівні, ймовірні та вірогідні. Деякі з них проявляються у жінок доволі індивідуально, тому найбільш точно визначити стан вагітності може обстеження у лікаря-гінеколога.
Дія тестів заснована на виробленні хоріонічного гормону (ХГЛ - хоріонічний гормон людини), який зачинає вироблятися через сім днів після настання вагітності. Саме тоді запліднена яйцеклітина прикріпляється до стінки матки і починає розвиватися, що і виявляється у виробництві організмом жінки хоріонічного гонадотропіну.
  Зараз у продажу є різні діагностичні тести, що дозволяють самостійно установити наявність вагітності в домашніх умовах. Найчастіше такий тест являє собою індикаторну смужку, що занурюється в сечу на 1-2 хвилини. По кількості пофарбованих смуг судять про наявність вагітності. Чутливість тесту достатня для діагностики вагітності на 1-й день затримки очікуваних місячних, а часто це можливо і на 3-5 днів раніш затримки.
Кілька порад щодо безпеки жінки, які стосуються домашньої екології, небезпечних речовин,
поїдок і подорожей.
Симптоми, коли слід змінити раціон вагітної жінки
Якщо Ви любите каву — намагайтеся обмежити її вживання, щоб не викликати прискореного серцебиття у дитини. Чорний чай також містить кофеїн, тому не пийте більше, ніж 2 чашки на день. Бажано це робити через 2 години після їжі, бо чорний чай гальмує засвоєння заліза, впливає на розвиток плоду і може бути однією з причин переривання вагітності.
В період вагітності в організмі жінки відбуваються великі зміни, помітні і непомітні. Це анатомічні, біологічні, фізіологічні зміни, які повинні забезпечити майбутній дитині все необхідне для її розвитку.
Життя сьогодні сповнене економічних, соціальних змін, тому будувати будь-які плани досить важко. Та це не означає, що потрібно свідомо відмовлятися від ретельної підготовки до вагітності.
Розумне харчування — одна з основних умов нормального розвитку плоду, сприятливого протікання вагітності і завершення вагітності й пологів

Останні коментарі до сторінки
«Статті про вагітність»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми