Вагітність і шкідливі звички


Якщо жінка любить каву — їй потрібно обмежити вживання цього напою, щоб не викликати прискореного серцебиття у дитини. Чорний чай також містить кофеїн, тому не можна пити більше, ніж 2 чашки на день. Бажано це робити через 2 години після їжі, бо чорний чай гальмує засвоєння заліза, впливає на розвиток плоду і може бути однією з причин переривання вагітності.

Алкоголь також варто виключити зі споживання. Дитина зберігає алкогольну інтоксикацію довше, ніж доросла людина. В результаті діти, матері яких часто пили алкогольні напої, народжуються з низькою вагою, вродженими дефектами голови та обличчя, внутрішніх органів, з психічними відхиленнями.

Жінки, які палять, також шкодять своїй дитині. Нікотин — це отрута для судин, тому плацента погано отримує кров. Паління стимулює викидень, кровотечі, а також захворювання дихальних шляхів у немовляти. Пасивне паління також небезпечне — отруйні речовини проникають через кров матері, тому потрібно намагатися не перебувати в прокуреному приміщенні і не знаходитися поруч із курцями.

Джерело:
Ви та Ваш малюк - енциклопедія для батьків
http://yourbaby.com.ua


Останні коментарі до сторінки
«Вагітність і шкідливі звички»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми