"Теплом навдзвін" — твори для дітей та дорослих від Галини Мирослави


Дитячі поезії Галини МирославиГалина Мирослава,  у дитячій літературі часто підписувалась як Галка Мир, родом з Червонограда. Пані Галина з родини вчительки української мови, що фанатично любила свою професію та українську літературу, Мирослави Козак, і дизайнера одягу, шанованого у Червонограді закрійника невеличкого ательє, до якого приїздили шити костюми та плащі навіть зі столиці, Івана Козака. 

"Вірші прокинулись у мені, коли мені було років вісім-дев'ять, не пригадую точно, чи то перед навчальним роком (тоді було ще 8), чи одразу після 9-ти. Перша публікація була у червоноградські газеті "Шахтар Червонограда". Вірші до газети заніс червоноградський поет Володимир Дроцик, якому мама дала їх почитати. 

У школі мріяла займатись прикладною лінгвістикою, однак не ризикнула віднести документи на цей факультет, натомість закінчила механіко-математичний факультет Московського державного університету ім. Ломоносова, після якого повернулась до Львова. 
За життя навчалась на різних курсах, як потрібних, так і таких, що були даремною тратою часу, змінювала види діяльності, та єдине, що завжди залишалось незмінним, – безмежна любов до української мови та поезії. 

Щоправда, пишу рідко, а от коли самі вірші приходять будь-де та будь-коли, то, якщо вдається не забути, кладу їх на папір, якщо не маю можливості записати, гублю, іноді назавжди.

Мати двох дорослих дітей, які вже встигли подарувати мені радість спілкування з трьома маленькими внуками", розповідає пані Галина.

Галина Мирослава авторка двох опублікованих книг поезій: "Світів невичерпних краса" (1996 рік) та "Не можеш не йти" (2001 рік), а також прозової книжки "Булька" (2018), написаної ще у 2004-2005 роках та давно оприлюдненої в інтернеті

Вірші зі збірки "Не можеш не йти" розміщені на сайті української поезії "Поетика". Друкувалася у кількох періодичних виданнях, зокрема літературних: "Дзвін", "Літературний Львів", "Провесень", "Літературна Пустомитівщина"; дитячих "Світ дитини", "Соняшник", "Мамине сонечко";  у книзі "Посвята" до 190-річчя Т. Г. Шевченка. 

Були також публікації у різних газетах, інтернет-ресурсах та журналі "Дорогою молитви". Окремі віршики можна знайти на дитячому сайті "Левко", книга казок "Богданія", написана для дітей, які вже мають досвід читання, викладена для читання на сайті "Українська казка" .

Оприлюднена в інтернеті книжка оповідань "Маю вам сказати" та її вибрана частина під назвою "Шоколадні палітурки" (інтернет-книгою з графікою Андрія Левицького, Оксани Стратійчук та Олесі Джураєвої). 

Виходили друком три календарі з дитячими віршиками з ілюстраціями Марини Куц (з книги "Римки для дитинки"), Віталія Лотоцького (книжка "Пан Пугач та його друзі") та Оленки Грицько (віршики з книжечки "Бомчик"), та календар із "дорослою поезією"  на 2021 рік, що має назву "З нотатником у руках". 

На YouTube викладені майже 200 відеоробіт з поезією Галини Мирослави, серед них кілька дитячих.

Твори пані Галини можна також почитати на інтернет-ресурсі "Письменники України"  та на її офіційному сайті https://poetry.in.ua​.

 

 

 

 

 

Галина Мирослава. Дорослі твори."...єдине, що завжди залишалось для мене незмінним, — безмежна любов до української мови та поезії... Щоправда, пишу рідко, а от коли самі вірші приходять будь-де та будь-коли, то, якщо вдається не забути, кладу їх на папір, якщо не маю можливості записати, гублю, іноді назавжди..." (Галина Мирослава)

 

 

 

 

 

 

"А з долини на вершечок
Сонце усмішок мішечок
Вище й вище несе з долу,
Їх шнурочки все навколо
Обплітають, 
День вітають -
З головою накривають.
Ти смієшся. 
Я сміюся
І теплом навдзвін ділюся."

(Галина Мирослава)

 

 

Галина Мирослава. Оповідання для дітей. Татош
 
У цьому розділі — цікаві дитячі оповідання, подаровані нашим любим читачам львівською письменницею Галиною Мирославою.

 

Казкові історії для дітлахів від Галини Мирослави (Галки Мир)

Читаймо цікаві казки, які подарувала нам українська письменниця Галина Мирослава зі Львова: "Казка про коней, таксу і царя", "Рудик", "Пилип з Конопель", "Гавкіт", «Сяй і Сяя» (або «Данькові черевики та дивні чоботи»), "Три сини" та багато-багато інших.

Останні коментарі до сторінки
«"Теплом навдзвін" — твори для дітей та дорослих від Галини Мирослави»:
Микола , 2020-10-24 12:00:55, #
ГалинаМирослава , 2020-10-25 15:36:43, #
Ольга Борисівна , 2021-04-05 11:58:31, #
галинаМирослава , 2021-04-09 02:50:46, #
галинаМирослава , 2021-04-11 17:45:26, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 5     + Додати коментар
Топ-теми