Василь Чухліб, оповідання для дітей


Василь Чухліб, оповідання для дітейВ українського письменника Василя Чухліба - свій стиль і своє бачення світу. Він володіє рідкісним даром писати коротко, а показувати багато, уміє розповісти цікаво і хвилююче (навіть - поетично) про речі, що на перший погляд - звичайні та буденні. У своїх оповіданнях йдеться про будні і свята, про допитливих і непосидючих дітлахів, які живуть у прекрасному світі на березі голубоокої Десни. Поруч з дітьми — дорослі, а також звірята, птахи, квіти — герої казок. Десна їх усіх об'єднує — і дітей, і дорослих, і мешканців лісу, гаю і лугу, всіх радує і напуває своєю солодкою водою... (Юрій Збанацький)

 

* * *

 

Василь Чухліб, казки для дітей. Малюнки Олени Абесінової
Казки Василя Чухліба для дітей: "Сопілкарик із джмелиного оркестру", "Туманець", "Лисичі гостини", "Колискова для ведмедів", "Лісова поштарка", "Сонячний зайчик", "Пісня тоненької очеретини".
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Василь Чухліб. Після хуртовини. Оповідання про зиму. Малюнок Людмили Постних
"... А дідусь та Лаврик уже поспішали до лісу. Сніг був молодий, ще не злежався, але лижі ковзали добре, бо дідусь кілька днів тому змастив їх, а перед виїздом натер сукнинкою.  Увійшовши до лісу, одразу побачили, що соснам непереливки. Багато дерев попригинало снігом, чимало гілок повідчахувалось. Дідусь стукав по стовбурах довбенькою, гамселив по гіллі тичкою. А Лаврик струшував сніг із маленьких сосонок. Густою холодною порошею обсипало дідуся й онука, а вони пробиралися від дерева до дерева, визволяли їх з-під снігової навали...." (Василь Чухліб)

Василь Чухліб, Бджола з дідової пасіки, оповідання для дітей"Біля криниці стояла величезна дубова діжка. Час від часу в неї наливали води, щоб нагрівалася на сонці. Щодня Варочка набирала з діжки літепла, поливала квіти та вишеньки коло хати. Варочка зачерпнула води й несла до палісадника. Зирк на відеречко, а там бджола плаває. Варочка поставила відерце й почала розглядати бджолу. Чи скупатись їй захотілось, чи води напитися? Бджола борсалася у воді, намагалася змахнути крильцятами, та вони намокли, і нічого з тих силкувань не виходило. Еге, вона не злетить, ще й потонути може!.." (Василь Чухліб)

Василь Чухліб. Чи далеко до осені. Оповідання для дітей. Малюнки Лесі ГармизиДобірка коротеньких оповідань Василя Чухліба про природу: "Чи далеко до осені?", "Журавлі-веселики", "Парканище і парканчик", "Радість", "Груша-зимниця".

оповідання для дітей, Василь Чухліб, Олень на тому березі, ілюстрована збірка оповідань для дітей, малюнки Наталії АксьоновоїОповідання Василя Чухліба про природу: "Олень на тому березі", "Журавлі-веселики", "Старий дуб", "Стежинка", "Веселка назавжди", "Равлик", "Півники на схід сонця", "Тетянчині мальви", "Як сонце сходить", Сходинки у кручі", "Гусячий командир", "Дивина", "Гойдарики", "Золотий дощ", "Струмок", "Їжачок", "Переходять дорогу", "Бабине літо", "Калинові пломінці", "Зимова казка", "Санний поїзд".


Останні коментарі до сторінки
«Василь Чухліб, оповідання для дітей»:
Ангелина , 2017-02-03 16:59:45, #
катя , 2018-02-23 16:31:01, #
Лесь Маланка , 2018-02-23 22:22:54, #
лілі , 2019-11-11 18:33:20, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 4     + Додати коментар
Топ-теми