Блог Ольги Шарко про мову. The best from "Українські перекладачі"


Доброго дня, мої шановні читачі та читачки, а також усі, хто поза гендерною бінарністю. Тепер це, схоже, буде моїм постійним привітанням cool

Блог Ольги Шарко про мову. Best from Українські перекладачіНа жаль, десь із місяць тому мене огорнув сум – згорнулася одна із найпродуктивніших спільнот в українському сегменті Фейсбука – група «Українські перекладачі».  Для тих, хто встиг долучитися до архівації, всі дописи доступні, решта користувачів ФБ, на жаль, уже не зможуть ні вступити, ні побачити попередні пости. 
На щастя, власник спільноти, перекладач-синхроніст та атівець Максим Козуб дозволив мені скопіювати всі корисні дописи та коментарі за умови, що я зроблю їх анонімними, тобто приховаю аватари й імена акаунтів. Якоїсь обсценної інформації там практично нема (та її б усе одно наш сайт не пропустив), однак учасниками групи стали понад 11 тисяч користувачів ФБ, і питати дозвіл у всіх я буду десь рік, якщо взагалі ще за це мій акаунт адміністрація Фейсбука не видалить surprise Тому ми з паном Максимом дійшли такої згоди. 

Ще важливий момент – як структуровано й подано матеріал? Я спочатку намагалася просто скопіювати текст, але зрозуміла, що починається повна плутанина, хто що де коли й кому відповів, тож просто зроблю скрини переписок. Принаймні так хоч візуально зрозуміло, де запитання, де відповідь, де доповнення чи уточнення до відповіді. Можливо, розмір картинок буде малесенький, на жаль, більші розміри платформа не вивантажує. Вибачте. 

Надалі всі пости розподілено за кількома рубриками. В кожній із них буде безліч постів. Тому слідкуйте за оновленнями, зберігайте в закладки або в Пінтерест, радьте друзям, кидайте в Телегу, Вайбер, Снепчат, Інсту. Одним словом, розбирайте, доки шара ... wink


Останні коментарі до сторінки
«Блог Ольги Шарко про мову. The best from "Українські перекладачі"»:
Сергій , 2020-02-26 09:13:28, #
Ольга Шарко , 2020-02-26 13:47:38, #
Ольга Шарко , 2020-02-29 20:56:20, #
Марина , 2020-04-16 22:21:24, #
Ольга Шарко , 2020-04-21 23:32:25, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 9     + Додати коментар
Топ-теми