Леонід Глібов народився у українському селі Веселий Поділ на Полтавщині. Змалку мав добру душу і чутливе серце. Захоплювався книгами, і сам почав писати: поезії, казки, байки.
Загадки Леоніда Глібова
Читайте віршовані загадки Леоніда Глібова про книжку, телятка, руки, скрипочку, бджілку і медок, повний місяць і зорі, про сонце, ніч і комара, колесо у возі, дощову хмару, про піч, багаття і димок, кавуна і ножа, млинці, вареники, цибулю, сокиру, косу, віник і деркач, всесвітню дорогу, про голову людську і правдивого чоловіка, про блоху та горох.
Дивіться також:
Багатомільйонний український читач з глибокою любов’ю і повагою згадує ім’я Леоніда Івановича Глібова, талановитого байкаря, видатного майстра художнього слова, твори якого зайняли почесне місце в українській класичній літературі. Життя поета було сповнене напруженої творчої праці, щирого прагнення допомогти рідному народові «живим словом правди і просвіти».
Ти хто кажуть що легка то не правда! учить день треба, а то й два.. тяжка!!!
Байка очень сильно тяжолая учу целый день
Я дивлюся на коментарі.Всі пишуть шо це тяшко вивчити.Так я вчу 3-4 день.Вона не римуєтися на українському а на російському римуєтися.Гарного дня
Блін нам цю байку задали в школу вивчити????
Всі пишуть по типу что она тяжка, ні, вона не тяжка Может єто для Когото тяжка или просто ктото не хочет учить(лєнь вчити) я вивчил за пол часа. Дуже класна байка. Спасибо!