Леонід Глібов народився у українському селі Веселий Поділ на Полтавщині. Змалку мав добру душу і чутливе серце. Захоплювався книгами, і сам почав писати: поезії, казки, байки.
Загадки Леоніда Глібова
Читайте віршовані загадки Леоніда Глібова про книжку, телятка, руки, скрипочку, бджілку і медок, повний місяць і зорі, про сонце, ніч і комара, колесо у возі, дощову хмару, про піч, багаття і димок, кавуна і ножа, млинці, вареники, цибулю, сокиру, косу, віник і деркач, всесвітню дорогу, про голову людську і правдивого чоловіка, про блоху та горох.
Дивіться також:
Багатомільйонний український читач з глибокою любов’ю і повагою згадує ім’я Леоніда Івановича Глібова, талановитого байкаря, видатного майстра художнього слова, твори якого зайняли почесне місце в українській класичній літературі. Життя поета було сповнене напруженої творчої праці, щирого прагнення допомогти рідному народові «живим словом правди і просвіти».
Дуже гарні байки!!!
Байки чудові! І ніякий це не переклад з російської, бо Крилов у свій час адаптував їх з французької, запозичивши у Лафонтена, а останній надихався байками Езопа. Вважаю кожного з авторів своєрідними і особливими, хоча теми і схожі. Усім завдячуємо першому у жанрі - Езопу)
Єдиний прикрий момент: коники не живуть взимку.
в каком году была написана байка Коник - стрибунец?
1890