Твори Ганни Черінь, відомої української поетеси, прозаїка та літературного критика


українська література, Ганна Черінь, вірші для дітей, збірки віршів для дітей, Пригоди української книжки, Щоденник школярки Мілочки
Як письменниця Ганна Черінь сформувалася за кордоном, куди потрапила ще в юнацькому віці. Після першої збірки поезій "Крещендо", що вийшла 1949 р. в Західній Німеччині, письменниця видала ще багато книг. З них головні: збірки поезій «Чорнозем» (1962), «Вагонетки» (1969), віршований роман «Слова» (1980) та інші. Крім віршів і художньої прози, писала вона гумор і сатиру, памфлети і п’єси, пісенну лірику та твори для  дітей і школярів. А з мандрів по всьому світові Ганна Черінь привезла додому багато яскравих вражень, на основі яких написала дві книги художніх нарисів "Їдьмо зі мною" (1965) та "Знову їдьмо зі мною" (1990). З розповідей мандрівниці-письменниці та фотоілюстрацій її чоловіка Степана Панківа можна довідатись чимало цікавого про життя і побут та про культуру інших народів світу - таких далеких куточків нашої планети, як Гаваї, Фіджі, Нова Зеландія, Мехіко, Австралія, Японія, Китай. Лише 1993 року, через півстоліття після того, як нікому невідомою дівчиною Галина Іванівна Грибінська залишила Україну, вона приїхала на Батьківщину добре знаною письменницею Ганною Черінь.  Найвищі почуття письменниці - завжди з Україною. Тому вона присвятила їй всю свою творчу любов, що налічує півсотні створених її великим талантом і виданих власним коштом унікальних книг. 
 
 
 
 
 
 
Ганна Черінь, вірші про Україну
Вірші Ганни Черінь, присвячені рідному краю, Україні: "Ластівки", "Ольга", "Ворог", "Мазепинці", "Найкращих десять слів", "Люблю її", "Моя земля", "Симфонія", "Чернозем".
 
Інтимна лірика романтичної української американки Ганни ЧеріньВірші про кохання та про любов від відомої української поетеси Ганни Черінь: "Цвітуть сади на Україні", "Запас", "Різдвяний спогад", "Зустріч", "Трамвайний роман", "Місяць", "Весняна пісня", "Любов", "Подружжя", "Дівчині", "Мадонна", "Ідеал", "Братові", "Рілля", "Моїй суперниці", "Любов і зрада", "Розмова", "Впав мені на серце сніг", "Весілля", "Люби мене", "Різдвіяний дар, "Тобі", "Вишита сорочка", "Березень", "Мій сад", "Осіння ідилія", "Той самий погляд", "Я і Ти", "Як не мерзнути на морозі".
 
Ганна Черінь, вірші про весну,  малюнки Зенич Олени
Ганна Черінь - про весну: вірші "Напровесні", "Іде весна", "Весняне", "Весняні акорди", "Весна старого голуба", "Травненвий дощ".
 
Ганна Черінь, вірші про осінь
Вірші Ганни Черінь про осінь: "Осіннє вишивання", "Бабине літо", " У осені багато є облич".
 
Ганна Черінь, вірші про зиму, малюнок Зенич Олени
Вірші про зиму від відомої української поетеси Ганни Черінь: "Перший сніг", "Зима", "Снігопад", "Морозні мрії", "Спадає сніг", "Ялинка", "Вже близько".
 
українська література, Ганна Черінь, вірші для дітей, збірки віршів для дітей, Пригоди української книжки, Щоденник школярки Мілочки
Представлені у цьому розділі "Пригоди української книжки" (1972) та "Щоденник школярки Мілочки" (1979) - збірки дитячих віршів від  Ганни Черінь (справжнє прізвище – Галина Грибінська), відомої української письменниці, перекладача, авторки численних прозових і поетичних книг, дорожніх нарисів, гострих гумористично-сатиричних збірок і творів для найменших читачів. Її вірші і оповідання добре відомі маленьким читачам Америки та інших країн, де живуть українські родини. У різних країнах світу вийшли дитячі книжки письменниці, пройняті великою любов'ю авторки до України. 

Останні коментарі до сторінки
«Твори Ганни Черінь, відомої української поетеси, прозаїка та літературного критика»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми