Сергій та Альона Тученки: "Створюймо українське разом!"


 

На відео: канал "Хмаринка": "Створюймо українське разом!"

 

 

Любі друзі! Чи ви вже чули про дитячий канал «Хмаринка»? Якщо ні, то нумо знайомитися!

«Хмаринка» була створена у 2017 році як сімейний канал, на якому ми розміщували анімацію виключно власного виробництва. Оскільки ніхто в нашій родині не мав жодного відношення до анімації (та й взагалі до творчості в будь-якому її прояві),  всі відео  виходили досить низької якості. Та на той момент на першому місці для нас була зовсім не якість відео, а мова, якою воно озвучувалося. І це була виключно українська. А все тому, що перші відео ми робили для свого сина, бо хотіли, щоб він дивився більше контенту рідною мовою. Та, як виявилося, такого контенту було не так вже й багато.

З часом ми вдосконалювали свою майстерність в анімації, покращували якість відео. У нас стала збільшуватися кількість переглядів, з’явилися перші підписники.

Тоді ми створили сторінку «Хмаринки» на Facebook, де розміщували інформацію про свої нові відео. І, на наше здивування, стали отримувати багато схвальних відгуків. Завдяки такій підтримці з’явилася ідея комерціалізувати наш канал.

Ми швидко виконали вимоги до монетизації, але, на жаль, прибуток каналу не перевищував 3-5$ на місяць. Звернувшись до фахівців з просування та розвитку YouTube-контенту, ми дізналися, що дитячий контент, та ще й українською мовою, не має великих шансів бути прибутковим. Алгоритми YouTube дуже рідко ставлять його у рекомендоване до перегляду та на головну сторінку. Нам порадили перейти на російську: мовляв, там є «нива» для заробітку. Але, не дивлячись  на неприбутковість каналу, ми не відступили від своїх принципів і продовжили випускати нові відео.

Поступово наших глядачів та підписників стає все більше, і це доводить, що ми займаємося правильною, а головне − потрібною, справою. Ми дуже вдячні всім, хто нас дивиться та підтримує, тому постійно намагаємося створювати для вас щось нове та цікаве.

Для цього ми почали залучати до роботи над своїми відео професійних музикантів, поетів та мультиплікаторів. Деякі допомагають каналу безкоштовно, адже переслідують спільні з нами цілі, інші − за гроші, бо це їх основна робота. Зокрема, останнім часом ми тісно співпрацюємо з дитячою письменницею Ольгою Науменко, яка охоче допомагає нам.

Але розвиток каналу потребує постійних фінансових та часових витрат, і це стає відчутним для сімейного бюджету. Саме тому, ми вирішили запропонувати всім охочим долучитися до створення якісного українськомовного контенту. Кожен, хто виділить хоча б 10 гривень, зможе і через роки зайти на YouTube і порадіти, що він причетний до цього проекту, адже без нього відео не було б таким якісним та яскравим.

Нам також дуже важливі ваші вподобайки та поширення, тому що вони свідчать про зацікавленість аудиторії в українськомовному контенті і, таким чином, стимулюють YouTube просувати та підтримувати українське. Зокрема, українськомовний дитячий контент.

Долучайтеся до нашого проекту та поширюйте цю статтю серед друзів і знайомих. Зробимо YouTube українським!

Реквізити для участі у проекті: картка ПБ № 4731185620165388 Тученко Сергій.

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Ютуб-канал Хмаринка. Пізнавальні мультики для дітей українською мовою. Сергій та Альона Тученки. Створюймо українське разом!

 

Так от, оскільки збір коштів розпочато, паралельно розпочата і робота над створенням контенту. 

Хочу з Вами поділитися віршиком, який для цього відео нам подарувала Ольга Науменко, і на основі якого ми і створимо нове відео.

 

 

 

  Ольга Науменко

 ВДАЛА ПОКУПКА

У неділю із батьками 
Між базарними рядами
Неквапливо я блукала,
Цікавеньке щось шукала.

Раптом бачу трохи збоку
Одну яточку високу,
А що в ній, не видно геть,
Бо дітей набилось вщерть.

І сказала я батькам:
«Он туди потрібно нам!» 
Мама тільки посміхнулась
Та до батька озирнулась.

Підійшовши до малечі,
Зазирнули через плечі:
Там кумедний хом’ячок
Загравав до діточок.

Ми також у чергу стали
І роти пороззявляли,
А хом’як бешкетував,
Без угаву пустував.

Спритно з гірочки котився
І у колесі крутився,
Потім в тирсі копирсався,
Так у хованки він грався.

Ми не стримували сміху:
Хом’ячок той ‒ справжня втіха,
І невдовзі зрозуміли,
Що тваринку полюбили.

Довго ми не міркували,
Хом’яка собі придбали.
І щасливі та веселі 
Поспішили до оселі.

Вдома клітку обладнали,
Хом’ячка нагодували,
Потім стали споглядати,
Як почав бешкетник грати.

Він нагору видирався,
З гірок весело спускався.
Ми дивились і раділи ‒
Вибір правильний зробили!

 

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Ютуб-канал Хмаринка. Пізнавальні мультики для дітей українською мовою. Сергій та Альона Тученки. Створюймо українське разом! Ілюстрація Костянтина Лапушена.

Ілюстрація – Костянтина Лапушена.

За матеріаламиhttps://khmarinka.com.ua/

 

 

smileysmileysmiley

 

 

"Хмаринка" у ФБ:

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською. Казки та цікаві розповіді для малят українською. Навчальні відео онлайн українською. Моя країна — Україна. Творчість і малювання.

 

 

smileysmileysmiley

 

 

Наша весела "Хмаринка" має свій особистий, дуже-предуже цікавезний сайт!!!!

Заходьте - знайдете для себе багато нового і корисного!!!

 

Блог Сергія та Альони Тученків. Хмаринка. Дитячий ютуб-канал рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською. Казки та цікаві розповіді для малят українською. Навчальні відео онлайн українською. Моя країна — Україна. Творчість і малювання.

 

 

 

smileysmileysmiley

 

 

 Більше цікавого у блозі Сергія та Альони Тученків:

Блог Сергія та Олени Тученків. Хмаринка. Ютуб-канал для дітей рідною мовою. Пізнавальні мультики для дітей українською.Інтернет-портал "Мала Сторінка" із задоволенням відкриває блог родини Сергія та Альони Тученків з Лисичанська, де наші любі читачі дізнаватимуться новини та різні цікавинки від творців мультиплікаційних пізнавальних фільмів для малят українською мовою і зможуть написати їм у коментарях свої побажання чи зауваження.


Останні коментарі до сторінки
«Сергій та Альона Тученки: "Створюймо українське разом!"»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми