На сайті
укр рус Дошка оголошень Додати оголошення

Проба пера


Конкурсна робота  - Я люблю свою країну - Гайдученко Вікторія, 15 років, Київська обл., м. Ірпінь  - конкурс дитячого малюнку в Римі Моя Україна Ucraїna Mia

На малюнку:  конкурсна робота "Я люблю свою країну!" - Гайдученко Вікторія, 15 років, Київська обл., м.Ірпінь (конкурс дитячого малюнку в Римі "Моя Україна Ucraїna Mia")

 

 

Ірина Гаврилова 

Україна

Україна – це рідна мати, 
без якої ніхто не живе .
Всі хочуть про неї дбати ,
бо вона нам життя дає.

Кожен хоче і мріє,
щоб в Україні був мир! 
Тож бережіть Україну,
і любіть ви її,
й захищайте свою матінку рідну!

 

 

* * *

 

 

Казка школярки Софії Мельник. Свято Першого Листочка, або неймовірні пригоди сестричок-ельфів (читати, завантажити, слухати)
"Колись, дуже давно, у чудовому Ірландському лісі жила сім’я ельфів. Була вона, звичайно, не одна на весь ліс. У цьому лісі водилося багато ельфів, але усе ж таки я хочу вам розповісти саме про цю сім’ю. Складалася вона з чотирьох членів  –  мама, тато та двоє діточок-сестричок. Мама, на ім’я Меліса, працювала на ельфійській пасіці з виробництва квіткового меду ельфів і була начальницею у відділі меду з фруктових дерев. Тато, на ім’я Жасмин, працював у Головному  Управлінні Дитячими Снами, яке завідувало розсиланням людським дітям солодких снів. Їхні діти – Маргаритка та Фіалка ходили у початкову ельфійську школу у перший клас. Звичайно, дивно, що у всіх ельфів імена походили від назв квітів, але так було тому, що ельфи обожнювали квіти і завжди висаджували їх на вулицях та прямо у своїх помешканнях..." (Софія Мельник)

 

Людмила Федорова. Осінні пахощі. Казка. Малюнки Тараса Биковського.
"На уроці природознавства вчителька запитала дітей, чим пахне осінь для кожного з них. Учні наперебій піднімали руки і відповідали зі знанням справи: Оленці осінь пахла духмяними яблуками та достиглим виноградом, Тарасові – дощем та туманом, Андрійкові – грибами та горобиною, Яринці – айстрами та хризантемами. Матвійко (він був ласуном) сказав, що йому осінь пахне гарбузовою кашею та гарбузовим насінням. Захопившись бесідою, всі діти жваво її підтримували. Лише Кирилко замріяно мовчав, прикипівши поглядом до вікна. Вчителька привітно подивилася на хлопчика і запитала, чим йому пахне осінь..." (Людмила Федорова)

 

Софія Дяченко. "Лялька" (оповідання для дітей)

Софія Дяченко. Лялька. Оповідання для дітей. Малюнки В. А. Буйновського та В. А. Ульянової.
 
"Субота… Вероніка збирала речі для дитячого будинку. Її діти вже повиростали, то не викидати ж їх на смітник? Благодійністю вона займалась вже давно: то надішле гроші, то принесе діткам цукерки чи іграшки їм передасть. Жінка вважала, що кожна дитина заслуговує хоч на маленьку приємність. Вона дістала із комоду стару ляльку. Коли вона була малою, ніколи з нею не розлучалась. Згадалась їй одна не дуже приємна історія, пов'язана з цією іграшкою. 
Було це, мабуть, в класі третьому..." (Софія Дяченко)

 

"Казка про ведмедика та лисичку" (Ольга Подужайло)

Ольга Подужайло.  Казка про ведмедика та лисичку

"Жив собі в лісі ведмедик. Дуже добрий він був, усім звірям допомагав. Одного разу закортіло ведмедику малини попоїсти. Та не знав він, де в лісі багато її росте. Ішов ведмедик стежкою, розглядаючи пильно все навкруги та вишукуючи кущі малини. Аж тут йому назустріч вибігла лисичка та й запитує.."  Читайте далі цікаву казочку для малят, написану нашою новою авторкою Ольгою Подужайло.

Останні коментарі до сторінки
«Проба пера »:
Катя , 2018-02-03 16:17:26, #
Женя , 2018-02-12 14:27:29, #
Анна , 2018-02-12 18:20:55, #
Тарас , 2018-02-15 16:18:07, #
Мася , 2018-02-16 17:16:45, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 5     + Додати коментар