Англомовні дитячі табори під Києвом


Англомовні дитячі табори під Києвом


Сімейний мовний табір для дітей 3-8 років під Києвом - вчимо англійський разом з мамоюАнгломовний табір розташовано в 30 км від Києва - у селі Глібівка на базі відпочинку "Лісова". В програму табору входить щодня 4-5 занять по 40-45 хв. з англійської мови  (2 тематичні лексичні заняття в ігровій формі, 1 музичне заняття Kindermusik, 1 кулінарний майстер-клас), ранкова зарядка, співочі заняття, майстер-класи. Відпочинок в таборі - це  ігри на свіжому повітрі, відкритий басейн, сауна, дитячий майданчик, батут, вихід до річки та пляж.

Мовний табір Country Camp для дітей 7-12 років поблизу КиєваАнгломовний табір для дітей 7-12 років в 30 км від Києва  - це відпочинок дитини, поєднаний з навчальною програмою з носіями мови: розмовні заняття із застосуванням лексичних ігор, творчі заняття, англійська через пісні та активні розваги, спортивні ігри та прогулянки.

Англомовний дитячий табір Happy Kids під КиєвомМовний табір "Happy Kids" для дітей від 8 до 15 років - це естафети та квести англійською мовою, відкритий басейн, спортивні ігри. Головним лейтмотивом перебування дітей у таборі є Англійська Пригода "Hetman's Treasure Adventure" - легенда про скарби гетьмана Полуботка, які в XVIII столітті були таємно передані в англійський банк на зберігання. Завдання команди - підтвердити англійському банкіру право на ці скарби.

Дитячий англійський табір Fairy Town Camp під КиєвомДитячий табір розташований на території заміського комплексу європейського типу під Києвом "Джерело", в мальовничому і екологічно чистому районі. Тут м'який клімат і прекрасне повітря, красива територія з великим парком і озером. На території є професійні тенісні корти. Еко-продукти, тепла сімейна атмосфера, гарне обслуговування та різноманітні розваги для дітей. Програма табору розроблена кваліфікованими викладачами англійської мови компанії ILC International Language Company, молодіжними тренерами в сфері неформальної освіти, арт-майстрами, спортивними тренерами, іноземними волонтерами.


Останні коментарі до сторінки
«Англомовні дитячі табори під Києвом»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми