Цікава наука для дітей - українською мовою. Три відео про Всесвіт


З ЧОГО СКЛАДАЄТЬСЯ ВСЕСВІТ​

Атоми навколо вас існують вже мільярди років, і більшість з них утворилася у ядрах зірок. У фільмі "З чого складається Всесвіт" каналу "Цікава наука" Денніс Вайлдфоґел розповідає захоплюючу історію довгої подорожі цих атомів від Великого вибуху до молекул, з яких складаємося і ми також.

 

 

 

* * *

 

 

НАСКІЛЬКИ ВЕЛИКИЙ ВСЕСВІТ

 

У цьому відео астроном Ліз розповідає нам про розширення Всесвіту, космічний горизонт та погляд у минуле. Дуже пізнавальне та просто цікаве відео від Royal Museums Greenwich.

 

 

Дякуємо проекту "Цікава наука" за велику роботу з перекладу, озвучення та публікації науково-популярного відео українською мовою.

 

 

* * *

 

 

ПОДОРОЖ НА КРАЙ ВСЕСВІТУ

 

За межами нашої галактики, за межами закону гравітації та відомих нам планет розкинувся неосяжний космос. З документального фільму «Подорож на край Всесвіту» ви дізнаєтесь, як створюються нові зірки та галактики, чи існує життя на інших планетах та що чекає на Землю вже за кілька мільйонів років...

 

 

Дякуємо каналу "Vsesvit Navkolo" за чудові наукові фільми українською.

 

 

 

 Дивіться також на "Малій Сторінці":

Цікава астрономія українською. Фільм Утворення та еволюція зір. Іван КрячкоУ фільмі «Утворення та еволюція зір» йдеться про утворення та розвиток зір на рівні нинішньої шкільної програми з астрономії. Він цікавий як для школярів, так і для усіх допитливих людей будь-якого віку.

 
 

Неймовірний космос, відео для дітей та дорослих українською мовою, цікава астрономія, фільм українською"Неймовірний космос" - цікавий документальний фільм українською мовою для "чомучок" будь-якого віку :)

 

Нові знімки Марсу з рекордно близької відстаніКосмічний телескоп Hubble зробив знімок Марса з рекордно близької відстані. На знімку видно хмари і полярні шапки Марса.

 

 

 

Цікаве, Чарівне відео соняної активності Космічне агентство NASA опублікувало кадри сонячної активності, що зачаровують красою, вперше зняті у форматі надвисокої чіткості Ultra-HD (відео).


Останні коментарі до сторінки
«Цікава наука для дітей - українською мовою. Три відео про Всесвіт»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми