Новий знімок Марсу з рекордно близької відстані


Космічний телескоп Hubble зробив знімок Марса з рекордно близької відстані, повідомляє NASA. На знімку видно хмари і полярні шапки Марса. У центрі фотознімку  - помаранчева область, яка представляє собою Арабську землю – височину, яка сягає у своєму діаметрі 4,5 тисячі км. Ця місцевість є однією з найстаріших на планеті, на ній містяться числені кратери і канали.

 

Нові знімки Марсу з рекордно близької відстані

Нові знімки Марсу з рекордно близької відстані

 

Також на знімках можна побачити плато Великий Сірт, яке є щитовим вулканом. На південь від нього розташована овальна рівнина Еллада. В діаметрі вона досягає 1770 км. Ймовірно, вона утворилася 3,5 млрд років тому в результаті падіння великого астероїда. На цій півкулі червоної планети велося кілька місій, зокрема Viking 1 (у 1976 році) і Mars Pathfinder (у 1997 році), а на цей час планету продовжує вивчати ровер Opportunity.


За матеріалами: http://hromadske.ua/

 

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

9 березня мешканці Індонезії спостерігали повне сонячне затемнення

9 березня 2016 року мешканці Індонезії спостерігали повне сонячне затемненняМільйони жителів Індонезії і країн Тихоокеанського регіону в ніч проти середи, 9 березня 2016 року, спостерігали повне сонячне затемнення. Найкраще це рідкісне явище можна було побачити на заході Індонезії.

 

Цікава наука для дітей - українською мовою. Три відео про Всесвіт

Цікава наука для дітей українською мовою. Зрозуміло про не зрозуміле. Фільми для дітей. З чого складається Всесвіт. Наскільки великий Всесвіт. Подорож на край Всесвіту. Відео онлайн. Документальні фільмиНадзвичайно цікаві фільми українською мовою про Всесвіт: "З чого складається Всесвіт", "Наскільки великий Всесвіт" та "Подорож на край Всесвіту". Ми дізнаємося, з чого наш Всесвіт складається, наскільки він великий, як створюються нові зірки та галактики.

Цікава астрономія українською. Фільм Утворення та еволюція зір. Іван КрячкоУ фільмі «Утворення та еволюція зір» йдеться про утворення та розвиток зір на рівні нинішньої шкільної програми з астрономії. Він цікавий як для школярів, так і для усіх допитливих людей будь-якого віку.

 
 

Неймовірний космос, відео для дітей та дорослих українською мовою, цікава астрономія, фільм українською"Неймовірний космос" - цікавий документальний фільм українською мовою для "чомучок" будь-якого віку :)

 

 

 

Цікаво: чарівне відео соняної активності від космічного агенства NASA

Цікаве, Чарівне відео соняної активності Космічне агентство NASA опублікувало кадри сонячної активності, що зачаровують красою, вперше зняті у форматі надвисокої чіткості Ultra-HD (відео).

 

 


Останні коментарі до сторінки
«Новий знімок Марсу з рекордно близької відстані»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми