Поезія Богдана Лепкого


Різдвяні вірші Богдана Лепкого

Богдан Лепкий, вірші про Різдво. Малюнок Собкович Наталії.
"Різдво", "Під Різдво", "На Святий вечір", "В різдвяну ніч 1915-го", "Ользі Кобилянській", "Горять свічки...", "Сон казка", "Білий ранок, морозець іскристий" - вірші до свята Різдва Христового від українського поета Богдана Лепкого. 

Богдан Лепкий, збірка віршів про Тараса Шевченка

Богдан Лепкий, збірка віршів про Тараса Шевченка
Поезії Богдана Лепкого про Тараса Шевченка: "Літ тому сто", "Хата", "До Тарасової матері", "Батькове пророцтво", "Мрії та дійсність", "Перші твори", "Задумався. Летять до зір", "Гей, які то луги зачаровані", "Розвіяні мрії", "Суд над поетом", "Не вмре й не загине", "Пустиня", "Шевченкова верба".
 
 
 
 
 
Поетична Шевченкіана Богдана Лепкого. Добірка віршів про Тараса Шевченка зі збірки Поезія
В історії різномовної поетичної Шевченкіани, яка бере свій початок ще за життя Кобзаря, серед багатьох її творців визначилося місце й для відомого українського поета й прозаїка Богдана Лепкого (1872 - 1941 рр.) - автора поезій та книжки "Про життя великого поета Тараса Шевченка", історичних повістей і романів. Ще на початку XX століття він продовжив поетичну Шевченкіану віршами "В кріпості", "Умер поет" та триптихом "В Тарасові роковини", об’єднаними в цикл "Шевченко" (1902). Читайте вірші Богдана Лепкого: "В кріпості", "Умер поет", "В Тарасові роковини", "Благословенна най буде година".

Богдан Лепкий. Батько й мама. Як мені вас не любити. Вірш про родину для дітей. Малюнок Ганни Журновської та Костянтина Музики.

"Як мені вас не любити,
батьку рідний, нене,
та ж ви мене згодували
і дбали про мене..."

(Богдан Лепкий)
 


Останні коментарі до сторінки
«Поезія Богдана Лепкого»:
леся , 2017-01-22 13:01:22, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми