Кілька пізнавальних науково-популярних фільмів українською мовою про Землю


Науково-популярний фільм

"Земля: створити планету (Біографія Планети)" українською

від каналу "UA dokumental"


4,5 млрд. років промайнуть за 90 хвилин, які розкриють усю “біографію” нашої планети – від самого її народження до появи людей. Чому Земля – можливо, єдина планета, придатна для життя? Які фактори цьому посприяли? Щоб отримати відповіді на ці питання, варто зазирнути у далеке минуле нашої планети. Відчуйте лютий мороз льодовикового періоду та побачте неймовірну потужність метеоритних ударів, які сколихнули нашу планету. А головне – прослідкуйте за еволюцією життя на Землі, від найперших химерних форм життя і динозаврів до появи людини.

 

 

Більше - на ютуб-каналі "UA dokumental"

 

 

* * *

 

 

Корисний український ютуб-канал "Цікава наука" пропонує кілька цікавих пізнавальних фільмів для дітей та дорослих про нашу планету, перекладених українською мовою:


"Усе, що потрібно знати про планету Земля"

(текст читав Володимир Громов)

Планета Земля - це планета, на поверхні якої ми живемо. Гігантський, давній, гарячий камінь. Як Земля почала своє існування і наскільки велика вона насправді? Дивіться - будете здивовані...

 

* * *

 

Чому під землею гаряче

(озвучено ТС "Струґачка" спільно із "Цікава наука")


У цьому відео пояснюється, чому досить близько до поверхні Землі температура настільки висока.

 

 

* * *

 

А що, якби Земля була порожнистою

(текст читав Володимир Громов)


А що, якби існував тунель через центр Землі, і ви стрибнули б у нього? А що б було, якби наша планета була порожнистою всередині?

 

 

 

* * *

 


Вік Землі. 4 способи збагнути

(Переклад і редагування - Сергій Тронько; текст читав Володимир Громов)


Землі вже 4,6 мільярда років, але як нам збагнути, наскільки величезне це число? І як знайти наше місце в геологічній хронології?

 

 

 

* * *

 


Що як увесь лід на Землі розтане? 

(текст читали: Михайло Войчук та Сергій Нечитайло)


Що буде, коли увесь лід на нашій планеті розтане? Рівень океану підніметься? А як зміниться солоність води? А що буде з Гольфстрімом? Які країни відчують це першими? Як це вплине на тварин?

 

 

Дякуємо каналу "Цікава наука" за надзвичайно важливу справу по перекладу, озвученню та публікації науково-популярних відео рідною мовою!

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

Цікава астрономія українською: фільм «Утворення та еволюція зір»

Цікава астрономія українською. Фільм Утворення та еволюція зір. Іван КрячкоУ фільмі «Утворення та еволюція зір» йдеться про утворення та розвиток зір на рівні нинішньої шкільної програми з астрономії. Він цікавий як для школярів, так і для усіх допитливих людей будь-якого віку.

 

Цікава наука для дітей українською мовою. Зрозуміло про не зрозуміле. Фільми для дітей. З чого складається Всесвіт. Наскільки великий Всесвіт. Подорож на край Всесвіту. Відео онлайн. Документальні фільмиНадзвичайно цікаві фільми українською мовою про Всесвіт: "З чого складається Всесвіт", "Наскільки великий Всесвіт" та "Подорож на край Всесвіту". Ми дізнаємося, з чого наш Всесвіт складається, наскільки він великий, як створюються нові зірки та галактики.

Нові знімки Марсу з рекордно близької відстаніКосмічний телескоп Hubble зробив знімок Марса з рекордно близької відстані. На знімку видно хмари і полярні шапки Марса.

 

 

 

Цікаво: чарівне відео соняної активності від космічного агенства NASA

Цікаве, Чарівне відео соняної активності Космічне агентство NASA опублікувало кадри сонячної активності, що зачаровують красою, вперше зняті у форматі надвисокої чіткості Ultra-HD (відео).

 


Останні коментарі до сторінки
«Кілька пізнавальних науково-популярних фільмів українською мовою про Землю»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми