Навчання онлайн


Навчання онлайнЯкщо ви не маєте фізичної змоги чи занадто заклопотані родиною або справами, щоби їздити зранку на пари в університет, якщо ви вже не вчитесь в жодному навчальному закладі, але хочете навчитись чогось нового, то саме для вас статті про онлайн-навчання... Вибір - за Вами.

 

-----------------

 

 

Одеський учитель з фізики Павло Віктор став популярним ютуб-блогеромПопит на науку. 15 млн переглядів на "Ютуб" зібрав вчитель з Одеси. Фізик Павло Віктор вже понад 5 років записує свої уроки та виставляє онлайн. В коментарях він охоче роз'яснює школярам пройдений матеріал. Канал вже зібрав понад 330 тисяч підписників. 


Онлайн-освіта на платформі Prometheus, Нові реалії української вищої освіти, онлайн навчання,  Іван Примаченко«Prometheus» – українська платформа онлайн-освіти, яка прагне зробити найкращі навчальні курси України та світу доступними для кожного. Про те, як відбувається освітня революція в Україні, про переваги та недоліки онлайн-освіти, а також про те, чи замінить онлайн традиційні способи викладання, в рамках Четвергів від CANactions розповів засновник проекту Іван Примаченко.

навчанняПропонуємо огляд найкращих онлайн сервісів для навчання.

канадський навчальний центр CanSchool - дистанційна освіта за кордономНа сьогоднішній день можливість отримати гарну освіту за канадською системою та продовжити навчання в одному з найпрестижніших ВНЗ світу надає канадський навчальний центр CanSchool. Школярі, які відвідують центр, мають змогу отримати престижний диплом рівня High School (OSSD). Курс дистанційного навчання триває 3 роки та призначений для школярів 9, 10, 11 класів загальноосвітніх українських шкіл.


Останні коментарі до сторінки
«Навчання онлайн»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми