Одеський учитель з фізики Павло Віктор став популярним ютуб-блогером


На відео: репортаж на 5 каналі про вчителя-фізика Павла Віктора.

 

Викладач фізики Рішельєвського ліцею м. Одеси Павло Віктор зібрав15 млн. переглядів на "Ютуб". Він вже понад 5 років записує свої уроки та виставляє онлайн. У коментарях він охоче роз'яснює школярам пройдений матеріал. Канал Павла Віктора вже зібрав понад 330 тисяч підписників. 

"Сьогоднішній урок ми присвятимо визначенням фокусної відстані збиральної лінзи, експериментальної, ось установка ", - перед початком уроку 65-річний учитель фізики налаштовує звук, світло та вмикає камери. Разом із традиційним заняттям одночасно записуватиме новий випуск для свого ютуб-каналу.

Записувати уроки Павло Віктор почав п'ять років тому - для учнів, які хворіють. А під час карантину, коли всі пішли на вимушені канікули,  зріс попит на таке відео.

"Був карантин, а я як раз вів уроки у 7-8 класі, ну і думаю, що треба записати для дітей, щоб не пропустили нічого, тому, що фізику не можна пропускати, потім надолужити практично неможливо. Почав записувати уроки для 7-8 класів і викладати їх в мережі, виявилося, що це не менш потрібно, ніж для старшої школи", - пояснює учитель фізики.

 

Одеський учитель з фізики Павло Віктор став популярним ютуб-блогером

 

Батьки школярів ідею підтримали й для якісного запису уроків придбали професійне обладнання. Нині аудиторія одеського вчителя перевищила 330 тисяч підписників, а самі заняття набрали 15 мільйонів переглядів! Дивляться їх не лише в Україні, а й Ізраїлі, Білорусі, Молдові та Казахстані.

"Коли приходиш додому, можеш ще раз переглянути цей урок і вловити інформацію, яку не почув на уроці", - розповідає дев'ятикласник Стас Кравцов.

Навіть у позанавчальний час учні можуть ставити вчителю запитання і завжди отримують відповіді.

"Приходиш додому, повністю переглядаєш весь урок, розбираєшся в темі, і за це можуть піднятися оцінки, якщо ти цього хочеш - якщо хочеш вчитися", - наголошує дев'ятикласник Роман Чернецький.

"Я більше ціную ті коментарі, де задають питання, дуже багато таких коментарів і я на них відповідаю, це важливо, бо їх читають інші діти, у них такі ж питання з'являються", - пояснює Павло Віктор.

Ідею відеоуроків підхопили інші вчителі ліцею, в якому працює Павло Віктор. Тепер на ютубі можна знайти заняття для 7 та 8 класу і з  інших предметів. Щоправда, записують їх не в класі, а на спеціальній студії, з монтажем та інфографікою.

Найбільше мають попит дисципліни, з яких складають ЗНО. Найчастіше просять відеоуроки мешканці окупованих територій, кажуть в ліцеї. Школярі зі Станиці Луганської, наприклад, просять надати їм готовий відзнятий матеріал з 8 по 11 класи. Багато вчителів виїхали з тих територій, тому там є запит на цей продукт. Ці відеоуроки допомогли б  школярам самостійно навчатися і готуватися до ЗНО

Нині лише на каналі фізика Павла Віктора понад 600 відеоуроків. Усі вони - безплатні.

Уже за пів року Павло Віктор планує на своєму ютуб-каналі розмістити увесь шкільний курс із фізики. А от що робитиме потім – ще не вирішив. Однак обіцяє - продовжить відповідати на запитання учнів у коментарях і надалі.

Ольга Дунська, Сергій Іщенко, "5 канал" 

 

 

На відео: добірка уроків з фізики у 7 класі (рос.).

 

 

На відео: добірка уроків з фізики у 8 класі (рос.).

 

 

На відео: добірка уроків з фізики у 9 класі (рос.).

 

 

На відео: прямі трансляції уроків з фізики, викладач - Павло Віктор (рос.).

За матеріалами: https://theworldnews.net/

 

 

Дивіться також на нашому сайті:

Навчання онлайнЯкщо ви не маєте фізичної змоги чи занадто заклопотані родиною або справами, щоби їздити зранку на пари в університет, якщо ви вже не вчитесь в жодному навчальному закладі, але хочете навчитись чогось нового, то саме для вас статті про онлайн-навчання... Вибір - за Вами.


Останні коментарі до сторінки
«Одеський учитель з фізики Павло Віктор став популярним ютуб-блогером»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми