Естетичне виховання дітей


естетичний розвитокНеабияке значення має створення можливостей для долучення дітей до різноманітних видів мистецької діяльності, що дасть їм змогу розширити діапазон естетичного пізнання світу, спробувати свої сили у різних сферах, зосередитися на найпривабливішій і найперспективнішій для себе.
Найцікавіші напрямки розвитку наших малюків:
— зображувальна діяльність (сприймання творів образотворчого мистецтва, малювання, ліплення, виготовлення аплікацій);
— музична діяльність (сприйняття музики, співи, ігри, танці, хороводи, гра на музичних інструментах);
— художньо-мовленнєва діяльність (слухання казок, розповідей, читання віршів, творчі розповіді тощо).

 


Творча студія Безмежність для дорослих та дітей, найбільший вибір різноманітних майстер-класів в Києві

Творча студія "Безмежність" - це територія безмежної творчості для дорослих та дітей, найбільший вибір різноманітних майстер-класів у Києві. Завітавши сюди, ви маєте змогу відвідати різноманітні курси та уроки з живопису, велику кількість майстер-класів, що присвячені різним заняттям - навчитися валянню з шерсті та ліпки з полімерної глини, розпису речей, миловарінню,що таке квілінг та декупаж, скрапбукінг та мехенді, здобути навички з декору меблів, основ флористики, оригамі, мозаїки та багато іншого. Приємна, дружня атмосфера, що панує у студії, допоможе кожному у повній мірі відчути натхнення та впевненість у собі, повірити у свої сили. Під керівництвом досвідчених майстрів ви зможете оволодіти цікавими навичками та вміннями. А зручне розташування закладу та гнучкий графік забезпечать комфортні умови для відвідування уроків.

 

Арт-студія Ліхтарик на Печерську у Києві. Майстер-класи з писанкарства, гончарства, малярства та інших видів мистецтваАрт-студія «Ліхтарик» – це творча студія в самому серці Києва. Розмістившись на печерських пагорбах, майстри мистецтва надихаються красою київської давнини та дарують це натхнення усім відвідувачам студії. Вони прагнуть інтегрувати традиційні ремесла в бурхливе життя мегаполісу, знайомлячи своїх гостей з гончарством, петриківкою та мозаїкою. На майстер-класах з живопису гості знайомляться  з різноманітними техніками - від традиційного олійного живопису, акварелі та пастелі до сучасного напряму кавового живопису.

 

Дитяче мистецтво, примітивне мистецтво, наївне мистецтво, дослідження науковцівНаукове дослідження викладачів Черкаського державного технологічного університету щодо спорідненності дитячого і наївного мистецтв та умов, за яких розвиваються творчі здібності художників.

естетичний розвитокМи всі маємо очі, вуха та руки. Що ми бачимо, що ми чуємо, і що ми робимо? Ці питання виникають при потребі висловити себе як особистість. Виставка «Я й Це» – виставка, яка розказує роботами дітей про те, як вони бачать, що вони чують і що вони можуть зробити. Графічні техніки - ліногравюра, монотипія, техніка пастелі - захоплюють дітей особливо! Тут діти вперше відчули  «муки радості» творчого процесу.

виставка школи народного малярства, журавники, майстер-клас, діти, парахін василь григорович, малювання29 січня 2015 року відбулось відкриття виставки Школи народного малярства із села Журавники під керівництвом В. Г. Парахіна на виставкових площах компанії «Модерн-Експо». Ініціатором відкриття виставки та проведення майстер-класу для дітей працівників по лінійному рисуванні в дусі народної традиції виступила Олена Василівна Пилипюк.

музеї, виставки, мистецтво, декоративний розпис, людмила вітковськаДекоративний розпис виник задовго до появи християнства і початково відігравав роль оберега. На початку XX століття цей вид народної творчості утвердився як самобутній жанр декоративно-ужиткового мистецтва.  Однією із знаних майстринь декоративного розпису є Людмила Вітковська.В основі її творчої манери лежать традиції петриківського та київського розпису.

наталія бугай, олександр шум, виставки, вишиті ікони, лялька-мотанка, прадавній оберіг28 лютого 2015 року у виставковій залі Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки відкрились дві виставки: «Вишита молитва духу» Олександра Шума та «Лялька-мотанка прадавній оберіг» Наталії Бугай.

книга для дітей про мистецтвоПосібник «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» побачив світ на цьому тижні. Думаємо, що це видання стане вашою настільною книгою.

У розмаїтті засобів впливу на формування особистості дитини важливе місце посідає театр. Цей особливий – синтетичний вид мистецтва органічно поєднує в собі художнє слово, драматичну дію, поетику, живопис, музику та літературу. Така діяльність допомагає дитині глибше пізнати себе, внутрішній світ, спонукає її до самовдосконалення.

приклад картинки методика діагностики уяви Пропонована ігрова методика не тільки дозволяє визначити, наскільки в дитини розвинена уява, але і є засобом її розвитку. Таку методику можна назвати "Де чиє місце?"

Арт-терапія - один із методів психологічної роботи, що використовує можливості мистецтва для досягнення позитивних змін в інтелектуальному, емоційному та особистісному розвитку людини. Арт-терапія передбачає використання спеціалістом певних прийомів, які допомагають клієнту усвідомити відображення в образотворчій продукції змісту свого внутрішнього світу. Вона базується на переконанні, що внутрішнє "Я" людини відображується в зорових образах кожен раз, коли вона спонтанно малює.

 Світлина 3. Морока зібрана і розібрана Особливе значення для естетичного виховання підростаючого покоління має використання занять з декоративно-вжиткового мистецтва в районах розвинутих художніх промислів. На Гуцульщині художня обробка дерева була і залишається одним з основних видів народної творчості, що передається від покоління до покоління. І в цьому процесі велика роль відводиться загальноосвітній школі.


Останні коментарі до сторінки
«Естетичне виховання дітей»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми