Виставка Школи народного малярства в «Модерн-Експо»


естетичний розвиток29 січня 2015 року відбулось відкриття виставки Школи народного малярства із села Журавники під керівництвом В. Г. Парахіна на виставкових площах компанії «Модерн-Експо». Ініціатором відкриття виставки та проведення майстер-класу для дітей працівників по лінійному рисуванні в дусі народної традиції виступила Олена Василівна Пилипюк.
Відкрила виставку Навроцька Зоя Михайлівна, завідувач Художнього музею. Вона прочитала лекцію про специфічні особливості народного мистецтва та творчу діяльність В. Г. Парахіна.
естетичний розвитокПісля відкриття виставки Парахін Василь Григорович, керівник Школи народного малярства, провів майстер-клас за традиціями народного рисування для дітей працівників компанії «Модерн-Експо». Він розповів, що в основі лежить використання прямої і хвилястої лінії, яка змінює при необхідності міру своєї округлості. Діти спробували намалювати квітку, пташку, лебедів, водяну лілею, рибку, білочку, ведмедя, коня. Малювання відбувалось в індивідуальних альбомах і, що важливо, на естетичний розвитокшкільній дошці, що сприяє швидкій ліквідації певної скутості, що набувається при писанні. Діти різного віку освоїли народні прийоми досить швидко і безстрашно пробували свої сили на шкільній дошці. Василь Григорович процитував слова Дідро: «Нація, яка навчить своїх дітей малювати в тій мірі, як читати, рахувати та писати, перевершить усі інші в галузі науки, мистецтва та ремесел».
Автор: Волинський краєзнавчий музей

виставка школи народного малярства, журавники, майстер-клас, діти, парахін василь григорович, малювання

За матеріалами: http://prostir.museum/ua/


Останні коментарі до сторінки
«Виставка Школи народного малярства в «Модерн-Експо»»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми