Більше...

«Я й Це» - від вихованців студії ARTSOL


естетичний розвитокМи всі маємо очі, вуха та руки. Що ми бачимо, що ми чуємо, і що ми робимо? Ці питання виникають при потребі висловити себе як особистість.
Виставка «Я й Це» – виставка, яка розказує роботами дітей про те, як вони бачать, що вони чують і що вони можуть зробити. Графічні техніки - ліногравюра, монотипія, техніка пастелі - захоплюють дітей особливо! Тут діти вперше відчули  «муки радості» творчого процесу.

Першим кроком до творчості є думка. Дитина самостійно на свій розсуд обирає улюблений вірш. Другий творчий крок - вивчення графічних технік, пошуки, підготовка графічної основи до друку. Це досить складний процес, вимагає  не тільки фізичної сили, але моральної витримки дійти до "перемоги").
естетичний розвитокДіти старанно працювали на протязі року, і результат перевершив всі очікування. Вони зробили справжні ілюстрації до улюблених віршів!

 

Дітки діляться з вами своєю радістю, своїм світоглядом і чуттями. Вони сподіваються, що глядач зрозуміє те, про що малюки так старалися розповісти не буквами, а лінією та кольором.
 

Оксана Литвиненко, Студія ARTSOL

За матеріалами: http://prostir.museum/


Останні коментарі до сторінки
««Я й Це» - від вихованців студії ARTSOL»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
На сайті