«Я й Це» - від вихованців студії ARTSOL


естетичний розвитокМи всі маємо очі, вуха та руки. Що ми бачимо, що ми чуємо, і що ми робимо? Ці питання виникають при потребі висловити себе як особистість.
Виставка «Я й Це» – виставка, яка розказує роботами дітей про те, як вони бачать, що вони чують і що вони можуть зробити. Графічні техніки - ліногравюра, монотипія, техніка пастелі - захоплюють дітей особливо! Тут діти вперше відчули  «муки радості» творчого процесу.

Першим кроком до творчості є думка. Дитина самостійно на свій розсуд обирає улюблений вірш. Другий творчий крок - вивчення графічних технік, пошуки, підготовка графічної основи до друку. Це досить складний процес, вимагає  не тільки фізичної сили, але моральної витримки дійти до "перемоги").
естетичний розвитокДіти старанно працювали протягом року, і результат перевершив всі очікування. Вони зробили справжні ілюстрації до улюблених віршів!

 

Дітки діляться з вами своєю радістю, своїм світоглядом і чуттями. Вони сподіваються, що глядач зрозуміє те, про що малюки так старалися розповісти не буквами, а лінією та кольором.
 

Оксана Литвиненко, Студія ARTSOL

За матеріалами: http://prostir.museum/


Останні коментарі до сторінки
««Я й Це» - від вихованців студії ARTSOL»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми