Галина Римар. "УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ" (вірші, казки, п'єси, повісті, думи, пісні)


Галина Римар. Казки для усієї родини. Казки моєї сім’ї. Галина Римар - людина творча, цікава і багатогранна. Народжена вона 4 березня 1968 року в родині вчителів у селі Борщів Радомишльського району Житомирської області. 
Закінчила з відзнакою Коростишівське педучилище імені Івана Франка, Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова,
Житомирський державний університет імені Івана Франка. За освітою - вчитель початкових класів, української мови та літератури й зарубіжної літератури.
Нині пані Галина працює вчителем української мови в рідній школі. У 2013 році в Житомирі у видавництві «Рута» вийшла друком перша збірка творів Галини Римар «Забавлянки для маляток», і вже через два роки, у 2015 році, опубліковано другу книгу «Казки моєї сім”ї».  Читаючи чудові твори Галини Римар, ми бачимо, що авторка добре знає світ дитячих фантазій, любить дітей, знайома з дитячими мріями,  адже, крім учнів, виховує сина та трьох донечок, які, за її словами, надихають та допомагають їй у творчості. Одна з донечок, Катерина, стала ілюстратором матусиних книг, а тепер мріє стати художником-мультиплікатором. Усі ми любимо мріяти, нам хочеться у звичайному бачити щось загадкове - так, як бачить це Галина Римар у своїх творах - оповіданнях, казках та віршах.

      "Світ природи – справжня казка,
      Бережім її, будь ласка…
      Бо планета – спільний дім
     Для людей, рослин, тварин."

    

------------------------------

 

"Даю тобі руку свою, дитино.
Ходім зі мною по стежинці доброти!"

 

------------------------------

 

 

Галина Римар. Дума про козака Мамая. Авторська дума.

Теплі, добрі, щирі, духовно багаті поезії Галини Римар - це вірші для дітей, авторські думи, віршовані казки та п'єси. Усі вони сповнені глибоким змістом, життєвою правдою, любов'ю до української природи, до рідної країни та нашого народу. ЇЇ думи - це сонячне правдиве Світло...  Читаймо...

 

 

Пісні для дітей. Слова - Галини Римар. Музика - Миколи Ведмедері."Недарма ясніше сонце сяє,
чисті небеса, струмки течуть.
То на свято для моєї мами
на галявах проліски цвітуть."

(Галина Римар)

 

 

 

 

Віршовані казки-п'єси для дітей від Галини Римар

Галина Римар. Чарівна флейта. Казка-п'єса

Читаймо чудові, добрі, світлі віршовані казки-п'єси Галини Римар - авторки, сповненої любові до дітей, до ближніх, до всього навколишнього світу.

 

 

Галина Римар. Казки для усієї родини. 

Галина Римар. Про чарівні Зернятка. Казка-легенда
 
 "Світ природи – справжня казка,
Бережім її, будь ласка…
Бо планета – спільний дім
Для людей, рослин, тварин."
(Галина Римар)

Останні коментарі до сторінки
«Галина Римар. "УКРАЇНСЬКИМ ДІТЯМ" (вірші, казки, п’єси, повісті, думи, пісні) »:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми