Віктор Васильчук, оповідання "Подружилися"


оповідання для дітей, оповідання про зиму, Віктор Васильчук, оповідання ПодружилисяВіктор Васильчук

ПОДРУЖИЛИСЯ

Котик Васько - пустун і витівник. То в черевик залізе, то в піч шугоне і вийде звідти не сірий, а чорний. А якось вранці надумав ганятися за синичкою, яку Миколка врятував від морозу. Певне, йому хотілося погратися з нею. Такий переполох здійняв, що Миколка не витримав і зачинив малого розбишаку до кроликової клітки, яка стояла у сінях.
Згадав хлопчик про кошеня тільки ввечері. Хутчій відчинив клітку і здивувався: Васько лежить поряд із кроликом і бавиться його довгими вухами. А той від задоволення аж очі примружив.

оповідання для дітей, оповідання про зиму, Віктор Васильчук, оповідання ПодружилисяЗ тих пір Васько цілими днями просиджував біля клітки, чекаючи поки кролик вийде з ним погратися. А коли Миколка випускав вухастого, то стільки було радощів у обох. Вони ганяли по сінях наввипередки, гралися, перекидалися.
Дуже подружили.

За матеріалами: "Календарик-дошколярик". Вірші, оповідання, казки, скоромовки, загадки. Упорядник Андрій Бондарчук. Художники: Анатолій Василенко, Лариса Гармиза, Людмила Постних, Любов Сергієва, Владислав Ширяєв. Київ, "Веселка", 1986, стор. 25.

 

Більше творів Віктора Васильчука на нашому сайті:

Віктор Васильчук, казки для дітей. Малюнок Світлани Бялас
"Чому нічка посварилася з ранком", "Як у Гавчика з'явився куцик", "Як їжачок врятував ялинку", "Як квіти подорожували до Віолії", "Чому кульбабки посивіли", "Як джмелі конюшину врятували", "Про папугу Гошу - справжнього професора", "Гошина історія, почута від бабусі", "Про хом'ячка Бориса", "Чому дерева плачуть", "Розповідь старої сосни", "Підсніжники", "Як барвінок прокидався від сну", "Як листопад зиму знайшов" - казки Віктора Васильчука з різних збірок.
 
 
 
 
Віктор Васильчук. Гостини  (казка про осінь та про зиму)
"Це сталося давним-давно. У далекій і незвичній країні Ладії, де жили в мирі й злагоді чарівні чотири Пори Року, якось несподівано посварилися золотава Осінь і білосніжна Зима. І так, що навіть перестали спілкуватися між собою. А все через онуку бабусі Зими Снігуроньку. Змалку мала вона досить гарну звичку гостювати у своїх родичів. Та чомусь найбільше їй подобалося відвідувати тітоньку Осінь..." (Віктор Васильчук)

Останні коментарі до сторінки
«Віктор Васильчук, оповідання "Подружилися"»:
Олена , 2016-10-28 23:46:00, #
вiктор васильчук , 2017-07-19 15:47:51, #
Лесь Маланка , 2017-07-20 01:50:42, #
Настя , 2022-04-28 19:14:30, #
Зоя , 2023-04-24 12:52:08, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 11     + Додати коментар
Топ-теми