Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва


Незабаром прийдуть новорічні свята та Різдво Христове, а діти дуже полюбляють робити новорічні прикраси, у тому числі і із паперу. Техніка витинанки найкраще відповідає дитячим вподобанням. Яка насолода для малюків прикрашати вікна химерними малюнками, схожими на морозні візерунки. Фігурки можна повісити на ялинку, приклеїти на вікна, прикрасити будинок чи квартиру.
Для тих, хто не знайомий з технікою витинанки, слід сказати, що це вирізання з паперу різних фігурок та зображення. Найпростіші витинанки – сніжинки, якими ми прикрашаємо вікна перед наближенням новорічних та різдвяних свят.
Щоб зробити витинанку, потрібно взяти аркуш паперу і скласти його удвічі. Потім на папір нанести малюнок і вирізати. Або ж, аби полегшити свою роботу, ви можете застосувати трафарети та схеми. Їх легко наносити на папір та вирізати. Ось і все, витинанка готова.

Пропонуємо декілька ідей витинанок на новорічно-різдвяні свята (роздруковуємо і вирізаємо):

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

 

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва

 

За матеріалами: gre4ka.info
 

 

   Дивіться також на нашому сайті:

Сніжинки-витинанки до Нового року (завантажити шаблони)Як вирізати красиву сніжинку? Беремо квадратний аркуш паперу або серветку, складаємо його вдвічі по діагоналі, щоб вийшов трикутник. Повторюємо дію, загинаємо одну частину фігури нагору під нахилом, другу складаємо внапуск. Перевертаємо заготівлю зворотною стороною. На ній утворюється лінія, по якій зрізаємо зайвий папір. Отримуємо невеликий трикутник. Далі вирізаємо візерунок. Можна робити випадкові надрізи або намалювати складний орнамент і вирізати по контуру. Чим більше надрізів, тим красивіше сніжинка. Плавні лінії вирізаємо манікюрними ножицями. Розгортаємо. Ваше мистецтво витинанки має вам сподобатись :). Щоб вирівняти папір, загортаємо її в бавовняну тканину і пропрасовуємо теплою праскою без пари.

Як прикрасити дім до Нового року. Новорічні витинанки. Шаблони витинанок. Ідеї новорічних витинанок. У цій статті знайдете ідеї-картинки, як можна прикрасити до Нового року свою оселю чи офіс за допомогою новорічних витинанок, та шаблони витинанок серії "ялинкові кульки".

 

Як прикрасити оселю до Нового року. Новорічні витинанки. Шаблони новорічних витинанок - янголятка, дітки, сніговички, різноманітні дзвоники.Наступна серія шаблонів новорічних витинанок: вирізаємо янголяток, діточок, сніговичків та різноманітні дзвоники. 

 

Як прикрасити оселю до Нового року. Шаблони новорічних витинанок. Добірка зірочок, свічок, місяців, ялинок, сніговичків, будинків та лісових пейзажів Прикрашаємо нашу оселю до Нового року, використовуючи новорічні витинанки. Пропонуємо добірку шаблонів витинанок різноманітних зірочок, свічок, місяців, ялинок, сніговичків, будинків та лісових пейзажів.

 

 
 
 

Українські народні традиції, Зінаїда Косицька, Витинанка в ансамблі декору української хатиДо свята Різдва недовговічними віконними прикрасами ставали витинанки у вигляді звізд, хрестів, квітів. Часто їх розміщували по вертикалі й горизонталі, утворюючи великий хрест. У наш модернізований час паперовий зимовий декор, перейменований за радянських часів на сніжинки, розквітає також до свята Нового року й зникає перед весною. До зимових свят традиційно вирізують і до сьогодні витинанки-ангели. Їх клеять  на  шибках,  а  можуть  кріпити  на  ниточці  біля  ікон,  дитячих  ліжечок, дверей,  на  книжкових  полицях,  біля  люстри.  Паперовий  ангел,  вирізаний  у 80-х роках ХХ сторіччя, виглядає дуже натуралістично. До різдвяних свят виготовляють також гірлянди з паперу, які компонують з невеликих витинанок. сьогодні їх масово продукують із сучасних яскравих блискучих та міцних матеріалів.

 

Різдвяні витинанки Зінаїди КосицькоїВитинанка — дуже цікавий і доступний для багатьох умільців вид народної творчості. Деякі дослідники прослідковують започаткування технічних прийомів цього виду мистецтва ще з дуже давніх часів. Вирізування ножем чи ножицями оздоб зі шкіри й тканини мало широке побутування у різних, зокрема, слов’янських народів. Раніше традиційний одяг та взуття майже усіх регіонів України також мав нашиті зі шкіри чи тканини елементи, укладені в орнаменти.


Останні коментарі до сторінки
«Варіанти святкових витинанок до Нового року та Різдва»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми