Анатолій Григорук, вірші для дітей


Анатолій Григорук, оповідання для дітей

Анатолій Григорук — винятково дитячий письменник, оскільки є одним із небагатьох, хто пише лишень для дошкільників і ось уже понад 40 років працює в журналі «Малятко». Автор багатьох поетичних, прозових і перекладних книжок. Проза його цікава, пересипана прислів’ями та приказками, пригодницька, захоплююча, метафорична, бо він добре знає дитячу психологію. Вірші сюжетні, з гумором, афористичні, з точною дзвінкою римою, а тому легко запам’ятовуються і западають у душу. (Анатолій Камінчук)

 

20 березня 2017-го відзначаємо 85 річницю з дня народження Анатолія ГригорукаАнатолій Іванович Григорук — один із найулюбленіших дитячіх письменників сучасності. Понад півстоліття він працює у дитячій літературі. Розмаїття жанрів, у яких Анатолій Іванович виявляє свій надзвичайний талант і майстерність, вражає: це - лірична поезія, сюжетний вірш, оповідка художня і оповідка науково-пізнавальна, казка, переклади й переспіви зарубіжної поезії (як авторської, так і фольклору) та прози, перекази фольклорних казок. Анатолій Григорук — автор понад двох десятків книжок для дітей. Його художнє слово торкає серця маленьких читачів, відкриває перед ними світ і допомагає знайти у світі своє місце. Усі його твори належать до золотої скарбниці української дитячої літератури. (За Оксаною Кротюк)


Анатолій Григорук. Добірка віршів для дітей. Біла криниця. Три гномики. Казочка про великий гриб. Віршик-безкінечник про дірявий глечик. Малюнок Юрія Бірюкова"Біла криниця", "Три гномики", "Казочка про великий гриб", "Віршик-безкінечник про дірявий глечик" - вірші Анатолія Григорука для дітлахів. 

Анатолій Григорук. Пухова сніговиця. Збірка дитячих віршиків. Малюнки Віри Морозової. Дитячі віршики Анатолія Григорука: "А в кізоньки борідонька", "Індикові корали", "Рудьку-бицю, їж травицю", "Білий човник", "Хто загубив підкову", "П'ятсот п'ятдесят пацят-поросят", "Теремок для куряточок", "Влітку день годує рік", "Що робить мельник", "Пухова сніговиця". 

Українські народні пісні. Переспіви Анатолія Григорука. Художник Віктор Кавун.Віршики та пісеньки: "Вийди, вийди, сонечко", "Івасьо коника пасе", "Сто кіп і снопочок", "Щоб наша родина весела була", "Посію я рожу", "Білі гуси", "Трясуть коні поводами", "При зеленім мачку", "Випав сніжок", "Невеличка сімеєчка", "Щедрівка".

Анатолій Григорук, вірші українською для дітей, вільні переклади з англійської,  Бертель–Фертель, Слон Хортон

"Десь в морі, чи навіть самім океані,
На тихому острові Санта-Мартані,
Жив Бертель, жив Фертель — 
Король черепах,
Такий-бо закоханий в себе, що жах!
Сидів він на камені, серед калюжі 
І очі булькаті вдоволено мружив..."

(Анатолій Григорук)


Останні коментарі до сторінки
«Анатолій Григорук, вірші для дітей»:
Анатолій Григорук , 2017-05-04 21:04:59, #
Лесь Маланка , 2017-05-04 21:57:36, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми