
"Весна Ластівок". Художниця Анна Чекусь.
|
|
Тетяна Прокоф’єва ДО ДНЯ ПТАХІВ (1 квітня) Спів пташок захоплює нас, Їхні пісні лунають повсякчас, Кожна у серці слід лишає, Душу для світла відкриває.
Хтось зимує, хтось прилітає щовесни, Різне оперення мають, Цікавість до всього проявляють.
З сонечком гратися хочуть. Дуже потрібні й корисні вони, Птахів завжди ти бережи!
*********
ДОДОМУ Додому птахи повертаються, Легенько хмаринок торкаються. Їм сонце у слід посміхається, Промінням гарячим вітається.
Знайомими серцю місцями. Радіють, співають пісень, Який же чудовий цей день.
Махають завзято крильми, Несуть нам надію, тепло, І віру, і світло, й добро.
***********
РІДНИЙ КРАЙ ПТАХІВ ЗУСТРІЧАЄ Рідний край птахів зустрічає, Їх він радо й тепло вітає. Прилетіти додому у села й міста, Разом з ними розквітла ще більше весна. Пташечок підготуй, їм ти допоможи, Вони піснею вдячні будуть тобі.
* * *
ЖОВТА ГРУДКА Грудка жовта — наче сонце, Загляда вона в віконце. Крихти хлібчика шукає, І для нас пісень співає.
Хоч і дощик землю вкрив. У садку собі літає — Добре серце пташка має. |

"Мелодія Зими". Художниця Ірина Дашкіна
.Матеріали люб'язно надіслано авторкою спеціально для читачів "Малої Сторінки".
Дивіться також на "Малій Сторінці":
Мене звати Тетяна Прокоф’єва. Я — з міста Покров, що на Дніпропетровщині. Маю у творчому доробку 6 альманахів, де опубліковано мої поезії. Пишу від душі та серця. У кожен рядочок укладаю частинку добра. Вірю, що світло перемагає темряву!
