Саша Кочубей. Повість та оповідання для дітей


Саша Кочубей. Оповідання для дітей

Саша Кочубей - дитяча письменниця, перекладач, літературний редактор. Написала та проілюструвала повість «Сім нескладух Говорухи», яка перемогла у конкурсі «Напишіть про мене книжку» від видавництва «Фонтан казок». Народилася письменниця у місті Умань Черкаської області, отримала філологічну освіту в Київському національному лінгвістичному університеті (факультет іспанської та англіської мов).

"Мій син дуже любить читати. Якось він пожалівся, що веселих книг мало. Він дуже полюбляв тоді книжки Кінні, Стронґа, Нестайка. І я задумалася: чому б не спробувати написати таку книгу мені? Почала занотовувати за ним кумедні вислови, згадала своє дитинство, спостерігала за іншими дітьми. Так крок за кроком виросла повість «Сім нескладух Говорухи» — про хлопчика, який потрапляє в різні кумедні халепи. Це несерйозна й неповчальна книга. Написана, щоб розрадити й повеселити читача... А "Володарка лісу" - то є  моя трішки сумна історія". (Саша Кочубей)

 

На відео: Відеозвернення дитячої письменниці Олександри Кочубей, чиї твори було включено до оновленої програми з літературного читання для початкової школ.


Саша Кочубей. Сім нескладух Говорухи. Повість для молодших підлітків. Малюнки Саші Кочубей. Височенна як жирафа однокласниця Єва, образившись на Андрійка Говоруху (шкільне прізвисько Андроїд), напророчила йому сім неприємностей - нескладух. І ось вони починають збуватися - і хлопець усе дужче нервує, через що раз у раз потрапляє в усе кумедніші ситуації. Аж доки раптом не з'ясовується, що насправді... Говоруха з Євою одного зросту, а рахувати веснянки на обличчі дівчинки дуже навіть цікаво! Сповнена іскрометного гумору дебютна повість Саші Кочубей «Сім нескладух Говорухи» – переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!», оголошеного видавництвом «Фонтан казок» улітку 2015 року з метою простимулювати українських письменників до творення книжок, у яких ключовим є образ сучасної дитини.

Саша Кочубей. Володарка лісу. Дитяче оповідання. Ілюстрація Андрія і Діни Нечаєвських"Моя прабабуня — самосе́лка. Вона живе сама в селі Залісся. Колись там мешкало багато людей. Але потім вибухнув Чорно́биль *1 і всіх вивезли. Якийсь час прабабуня жила з нами в місті. А потім зібрала речі й повернулася назад. «У Заліссі народилася, в Заліс сі  й помру», — сказала мамі. Мама дуже гнівалась, але нічого не могла вдіяти. Прабабуня — міцний горішок. Якщо вже вирішила щось, її ніхто не спинить. Прабабуня каже, що приросла до Залісся. Там її дім, її коріння..." (Саша Кочубей)


Останні коментарі до сторінки
«Саша Кочубей. Повість та оповідання для дітей»:
Наталія , 2022-03-10 12:17:35, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми