Людмила Федорова. СІК. Цикл петербурзьких повістей: основні теми та проблеми. Побутовий, психологічний і філософський плани повісті М. В. Гоголя «Шинель». Особливості сюжету і композиції.


Людмила Федорова

СІК. Цикл петербурзьких повістей: основні теми та проблеми. Побутовий, психологічний і філософський плани повісті М. В. Гоголя «Шинель». Особливості сюжету і композиції.

 

І. Метафізика «Шинелі» та СІК уроку.

 

Людмила Федорова, викладачка світової літератури. СІК. Цикл петербурзьких повістей: основні теми та проблеми. Побутовий, психологічний і філософський плани повісті М. В. Гоголя Шинель. Особливості сюжету і композиції.

Натисніть на картинку, щоб збільшити її розмір.

 

ІІ. Д/з. 1. Вибрати цитати, які характеризують Башмачкіна.
            2. Знайти походження прізвища «Башмачкін».

 

Завантажити СІК у форматі doc.zip.

 

Матеріали люб'язно надіслано автором спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Детальніше читайте на сайті Людмили Федорової: https://sites.google.com/

 

 

 

Дивіться також на "Малій Сторінці":

Блог Людмили Федорової, викладачки світової літератури. Науково-методичні праці з педагогіки
Матеріал цього блогу буде цікавий для усіх вчителів, що крокують у ногу з часом. 
 
 
 
 

Синтез-уроки - уроки майбутнього

Біуроки. Синтез-уроки - уроки майбутнього. Урок, результатом якого є зовсім нове утворення, домінантами котрого виступають не стільки зовнішні чинники, а скоріше взаємопроникнення їх і взаємовплив – стане предметом розгляду в нашому блозі. Тобто синтез не як агрегат, а як «творчий синтез». В синтез-уроках реалізуються філософські аспекти нової педагогіки, де вчитель та учень працюють в тандемі як дослідники, відкривачі нових граней того чи іншого предмету. Маємо надію, що спільна робота в такому руслі принесе багато користі для всіх педагогів, викличе жвавий діалог і бажання поділитися власними досягненнями. Девізом нашого блогу нехай стануть слова: «Йти потрібно так, щоб не здіймати пороху». Мета ресурсу – не феєрія нових технологій, а усвідомлена робота на виявлення прихованих властивостей у звичних речах, на вироблення назрілих поглядів щодо них.

Останні коментарі до сторінки
«Людмила Федорова. СІК. Цикл петербурзьких повістей: основні теми та проблеми. Побутовий, психологічний і філософський плани повісті М. В. Гоголя «Шинель». Особливості сюжету і композиції.»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми