Кінусайга (печворк) - доступне і цікаве заняття для дівчат (майстер-клас онлайн)


На відео: італійська майстриня демонстує ці етапи власноруч, в результаті чого отримує красиву картинку до свого інтер'єру.

 

Мистецтво кінусайга часто називають «печворк  без голки». В основі технології лежить аплікація.  Клаптики тканини накладають на пласку чи об’ємну поверхню, а краї заправляють у заздалегідь зроблені розрізи. Як основу використовують пінопласт або пінополістирол. Так можна виготовити чудове панно чи картину, що стануть прикрасою будь-якого інтер’єру. Кінусайга може бути основою для декорування шкатулок, меблів, обкладинок книг. Досить широке її застосування в області виготовлення сувенірних пасхальних яєць, ялинкових іграшок, валентинок.

      Етапи виконання роботи в техніці кінусайга:

1. Вибрати композицію (то може бути будь-який малюнок, який вам до вподоби).

2. Перенести малюнок на пінопластову основу (малюнок наноситься олівцем або через трафарет кольоровим маркером).

3. Прорізати контури малюнка ножиком.

4. Заповнити тканиною всі елементи кольорової композиції та закріпити їх на пінопласті зручним для вас інструментом.

5. Прикрасити виріб декоративними матеріалами, якщо є така потреба.


печворк, кінусайга, робимо італійську писанку своїми рукамиНаближається Великдень. Хочеться на це велике Свято в подарунок рідним зробити щось надзвичайно красиве і оригінальне, щоб порадувати їх і, можливо, - здивувати. Прикладом такого унікального подарунку може стати "італійська писанка", виконана за допомогою техніки "печворк", оздоблена клаптиками тканини і, може бути, - ще якимись прикрасами. Італійська майстриня покроково показує, як це можна зробити. Приєднуймось до цього дійства та опановуємо мистецтво "кінусайга (печворк)".

печворк, кінусайга, робимо своїми руками, Спляча красуняСаме в Японії, де виміром краси є поєднання людини та природи, могла народитися така техніка, як кінусайга. Мешканці Японії не тільки тонкі шанувальники прекрасного в усіх його напрямках, але й відомі також своїм бережливим ставленням до всього, що їх оточує, майстерно перетворюючи старі речі на нові. Основним матеріалом для техніки кінусайга є клаптики тканини, яким надається «друге життя». Вчимося у майстрині, як зробити своїми руками надзвичайно красиву картинку "спляча красуня".


Останні коментарі до сторінки
«Кінусайга (печворк) - доступне і цікаве заняття для дівчат (майстер-клас онлайн)»:
Альона , 2020-12-28 20:10:04, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми