Оригінальний витвір мистецтва "Спляча красуня" робимо своїми руками японською технікою "кінусайга" (майстер-клас від італійської майстрині)


Саме в Японії, де виміром краси є поєднання людини та природи, могла народитися така техніка, як кінусайга. Мешканці Японії не тільки тонкі шанувальники прекрасного в усіх його напрямках, але й відомі також своїм бережливим ставленням до всього, що їх оточує, майстерно перетворюючи старі речі на нові. Основним матеріалом для техніки кінусайга є клаптики тканини, яким надається «друге життя». Вчимося у майстрині, як зробити своїми руками надзвичайно красиву картинку "спляча красуня".

 

  

Найпростіші етапи виконання роботи в техніці кінусайга:

1. Вибрати композицію (то може бути будь-який малюнок, який вам до вподоби).

2. Перенести малюнок на пінопластову основу (малюнок наноситься олівцем або через трафарет кольоровим маркером).

3. Прорізати контури малюнка ножиком.

4. Заповнити тканиною всі елементи кольорової композиції та закріпити їх на пінопласті зручним для вас інструментом.

5. Прикрасити виріб декоративними матеріалами, якщо є така потреба.

Але в цьому відео робиться усе трохи складніше і кропіткіше. Тож уважно дивимось, час від часу, жмемо на паузу, щоб відтворити побачене, і рухаємось далі для досягнення нашої мети.

 

Дивіться також:

печворк, кінусайга, робимо своїми рукамиДивовижна гармонія, поезія та філософія східного мистецтва знайшла своє відображення в японській техніці рукоділля - "кінусайга (печворк)". Для того, щоб оволодіти цим мистецтвом, нам потрібні не складні матеріали: пінопласт, олівець або маркер, ножик та клаптики тканини, яких вдома вдосталь. І ще  - потрібен нестримний політ фантазії... Трохи уваги і терпіння - і ви будете мати оригінальні витвори мистецтва "кінусайга" у себе в домі або на подарунок близьким людям. То буде найкращий подарунок! Дивимось онлайн майстер-клас від італійської майстрині печворку.


Останні коментарі до сторінки
«Оригінальний витвір мистецтва "Спляча красуня" робимо своїми руками японською технікою "кінусайга" (майстер-клас від італійської майстрині)»:
оксана , 2015-08-16 23:56:16, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми