Діанка Олійник. "Олександра" (оповідання для дітей)


Діана Олійник. Олександра. Оповідання для дітей.

 

Діанка Олійник

Олександра

Коли  Олександра була немовлям, її улюблена фраза була «Пррр», а її першим словом було «Фізика». Це тому, що її мама працювала учителем фізики у 24-й школі. Тато дівчинки працював травматологом, тому іі другим словом було «Травма».
Олександра дуже любила собак. Тато і мама теж обожнювали їх, але, на превеликий жаль, собаку завести вони не могли.  В районі, де мешкала родина Олександри, було багато власників собак, які мали можливість утримувати домашніх улюбленців. Тому батьки дівчинки придумали облаштувати в їхньому дворі пункт, де можна було б надавати послуги по догляду за тваринами. Для цього треба було докласти дуже багато зусиль. І коли дівчинці виконалося шість років, їхня мрія здійснилася. Пункт запрацював. На прийом до батьків приводили собак самих різних порід, і Олександра допомагала їх купати, сушити, розчесувати, і навіть - дресирувати! Так родина отримала додатковий дохід, а Олександра - задоволення від спілкування з улюбленими тваринками. Дівчинка  дуже любила своїх батьків і була щасливою. 

Оповідання надіслано автором спеціально для читачів "Малої Сторінки".

 

 

Більше творів Діанки Олійник на "Малій Сторінці":

Оповідання Олійник ДіаниОлійник Діана - десятирічна школярка з Тернополя. Дівчинка дуже полюбляє тварин, відвідує танцювальний гурток «Dance Life».Вона дуже любить фантазувати, тому і створює свої оповідання. Читаймо!


Останні коментарі до сторінки
«Діанка Олійник. "Олександра" (оповідання для дітей)»:
Віктор , 2019-02-28 13:50:20, #
Оля , 2019-02-28 15:34:22, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 2     + Додати коментар
Топ-теми