Добірка музичних мультиків та святкових дитячих пісень до Дня Святого Миколая


 

Мультфільм "Святий Миколай" про те, як діти чекають найулюбленіше свято день Святого Миколая. Художник Андрій Прислопський.

 

 

 

 

 

“Миколай, Миколай, ти до нас завітай” пролунає скоро в кожній школі, оселі та на вулиці. 

 

 

 

 

 

Добірка гарних веселих пісень сповіщає усім малятам, що зовсім скоро до них прийде Святий Миколай. Ну, а поки Миколай готує сани до мандрівки, давайте співати та веселитися під запальну українську музику "Миколай до мене не прийде...". Найкращі пісні українською мовою для усіх малят виконують наші діти. Співайте разом з юними виконавцями, підтанцьовуйте, грайтеся та дивіться розвиваюче відео для найменших. Разом чекати на Миколая веселіше.

 

 

Відео взяті з ютуб-каналу "З любов'ю до дітей".

 

 

Дивіться також на нашому сайті:

6 грудня — День Святого Миколая. Українські народні традиції, звичаї, легенди, пісні

День Святого Миколая, 19 грудня, Традиції, звичаї, легенди, пісні, церковний календар, народні традиції
У народних легендах Святий Миколай — боронець людей перед стихійним лихом, найперший помічник усім, хто опинився у біді. "Святий Микола-Чудотворець на небі не сидить, а тут, на землі, людям помагає". А ще Святий Миколай опікується дітьми, виконує їх побажання і роздає подарунки. День Святого Миколая — найулюбленіше, найвеселіше дитяче свято. Діти чекають на День Святого Миколая цілий рік і мріють про чудові подарунки.
 
 
 
 
Вірші до свята Святого Миколая
Свято Миколая в Україні є особливо бажаним дитячим святом. За традицією, в ніч з 5 на 6 грудня Святий Миколай приносить дітям подарунки і кладе їх під подушку. Серед дітей є звичай писати Миколаєві листа, де дітлахи розказують, що хорошого та поганого вони вчинили протягом року, і просять про подарунки.
 
 
 
 
 
 
 

Останні коментарі до сторінки
«Добірка музичних мультиків та святкових дитячих пісень до Дня Святого Миколая»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми