Галина Малик, казки для дітей


Галина Малик, казки для дітей"Навчилась я читати у п’ять років. І читала скрізь. Навіть у найменш підходящих для читання місцях… У першому класі — під партою, поклавши книжку на коліна. Моя перша вчителька Раїса Іванівна жалілася мамі: «Читають діти буквар, а Галя читає під партою книжку. Я ж це чудово бачу. Зненацька кажу їй: — Малик, продовжуй! І вона в ту ж мить продовжує!» Ще б пак! Я той буквар до семи років уже знала напам’ять." (Галина Малик)

 

* * *

 

Галина Малик, повість-казка з ілюстраціями "Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" (читати та завантажити)

Галина Малик, Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії, повість-казка, читати та завантажити"Незвичайні пригоди Алі в країні Недоладії" - неймовірно цікава пригодницька повість-казка від української письменниці Галини Малик про дівчинку Алю, яка потрапила в країну усіляких недоробок через свою лінь, необачність чи забудькуватість. Ця історія вчить доводити усі справи до кінця не тільки діточок, але й дорослих. Книга має гарні кольорові ілюстрації художників Анатолія Фролова і Любові Шевченко. 


Галина Малик, Пригода в зачарованому місті (казка, уривок)"Жив був на світі КЛЮБИК. Маленький, кругленький і дуже веселий. Ще б пак! Адже він жив на горищі старого-престарого, але теж дуже веселого клубу. Чого веселого? Бо в ньому кожного дня збиралися діти. А для чого збираються діти? А для того, щоб погратися у яку-небудь гру! А хто вигадував для них ігри? Звичайно, ви правильно здогадалися! Ігри для дітей вигадував Клюбик! .."
(Галина Малик)​

Галина Малик. Королівство Ану. Віршована казочка для дітей. Ілюстрація Богдани Бондар"Ось так починається казка:
Було королівство Будьласка.
Сусіда-король з королівства Ану́
Почав з ним таємну, підступну війну.
На вулицях міста-столиці
З’явились насуплені лиця..."  (Галина Малик)

Галина Малик. Чому папуга не навчився розмовляти. Казка для дітей. Ілюстрація Мар’яни Качмар"Колись дуже давно Папуга не вмiв розмовляти. А навчитися йому дуже хотiлося.  Полетiв вiн до великого болота, в якому лежали бегемоти. "Яке гарне болото!" — казали вони i занурювалися у те болото по самiсiнькi очi. Папузi болото зовсiм не подобалося. Але, щоб навчитися розмовляти, вiн повторював за бегемотами..." (Галина Малик)

Галина Малик. Чому равлик ховається. Казка для дітей. Ілюстрація Мар’яни Качмар"Якось до Равлика завiтала Не-Дуже-Чемна-Жаба.
— Запроси мене до своєї хатки, — сказала вона Равликові.
— Але ти у ній не помiстишся, — вiдповiв Равлик.
— Я ж прийшла до тебе в гостi? — спитала Жаба.
— В гостi... — розгублено мовив Равлик.
— Отож ти мусиш мене запросити! — закричала Не-Дуже-Чемна-Жаба.
Ніяково стало Равликові..."

(Галина Малик)


Останні коментарі до сторінки
«Галина Малик, казки для дітей»:
пнпн , 2017-01-26 20:08:43, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми