Вікторія Лабунець. Новорічна казочка


 

 

Вікторія Лабунець. Новорічна казочка

 

 

Вікторія Лабунець

НОВОРІЧНА КАЗОЧКА

 

Жили собі космонавтики в країні Космонета. Вони дуже любили своє місто Косметарія, бо це їхня столиця. 
Будинки в них були сучасні і красиві. А на свята космонавтики прикрашали їх чудовими ліхтариками.
Новий рік вони завжди зустрічали усією родиною вдома. А потім усі дружно виходили на площу до великої новорічної ялинки, прикрашеної фантастично красивими іграшками.

Якось в цю країну, саме у це місто, потрапила дівчинка на ім'я Софія. Вона чомусь не любила свято Нового року.
Коли вона побачила новорічну ялинку, то заплакала, бо не любила її. Дівчинка блукала по місту та побачила, що на лавці сидить симпатичний, але дуже сумний космонавтик.

 

Вікторія Лабунець. Новорічна казочка


Вона підійшла і запитала його:
- Чому ти сумуєш?
- Тому, що ніхто не хоче зі мною зустрічати Новий рік, - сумно відповів він.
Софійці стало шкода космонавтика, і вона запропунувала:
- Давай, будемо друзями, і я з тобою зустріну Новий рік?
- Давай! А як тебе звати? Мене - Зорян.
- А мене - Софійка, - промовила дівчинка, зовсім забувши, що вона не любила це свято.
Пішли вони додому до Зоряна, разом прикрасили ялинку, грали в ігри, їли смачні канапки, запиваючи їх соком, - весело святкували...
Коли почало сходити сонце, Софійка мусила зникнути з країни Космонета, бо її відправили туди лише до ранку, щоб вона змогла полюбити свято Нового року і виручити своєю присутністю доброго космонавтика Зоряна...
Софійці дуже шкода було покидати нового друга, але тепер вона полюбила Новий рік і сподівалася колись повернутися сюди.
Вона ще довго буде згадувати це чудове свято і нового друга!
Коли Софійка прийшла до школи після канікул, вона розповіла однокласникам про свої пригоди, і промовила: "Друзі, любіть свята, бо без них ваше життя буде сірим і сумним!"

Вікторія Лабунець. Новорічна казочка

 

Оповідання надіслано авторкою спеціально для читачів "Малої Сторінки" 

 

 

 

Дивіться також на нашому сайті:

Проба пера: Вікторія Лабунець - оповідання та казочки для дітей

Проба пера. Вікторія Лабунець. Оповідання та казочки для дітейЦя світла, радісна дівчинка залюбки пише добрі казочки та оповідання для малят.  Її звуть Вікторія Лабунець. Вона гарно вчиться у школі і мріє стати письменницею. Підтримаймо прагнення талановитої дівчинки та читаймо її цікаві твори!

 

 

 

 

Проба пера

Проба пера. Твори молодих авторів. Оповідання та казки юних авторів.У цьому розділі пропонуємо твори наших юних авторів, які пробують свої сили у літературі. Можливо, їх оповідання чи казочки - недосконалі з точки зору літературних критиків, але вони наповнені глибоким смислом, який ми хочемо донести усім нашим читачам.

 

 

 

 

Українські оповідання для дітей

Українські оповідання для дітейНа цьому терені - оповідання для дітей - працювала ціла плеяда видатних українських письменників. У цьому розділі читайте оповідання, що написали українські автори.

Українські казки для дітей

казкиЧимало українських письменників творили казки. Серед них Іван Франко, Леонід Глібов, Марко Вовчок, Леся Українка, Олена Пчілка, Юрій Федькович, Григорій Квітка-Основ’яненко, Левко Боровиковський, Петро Гулак-Артемовський, Євген Гребінка, Микола Костомаров, Пантелеймон Куліш, Юрій Федькович, Іван Наумович, Василь Сухомлинський та багато-багато інших.  Всупереч труднощам історичного шляху, українська літературна казка розвивалася і свідчила про те, що в мистецьких пошуках українські письменники йшли в ногу з письменниками Європи і світу.

 

Казки різних країн світу
Казки Еріха Распе, Ганса Крістіан Андерсена, братів Якоба і Вільгельма Грімм, а також - англійська, австралійська та угорська народні казки.

Останні коментарі до сторінки
«Вікторія Лабунець. Новорічна казочка»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми