"Веснянка" (слова Катерини Перелісної, музика Н. Шевченко)


Веснянка. Слова Катерини Перелісної.  Музика Н. Шевченко

 

ВЕСНЯНКА

Слова Катерини Перелісної

Музика Н. Шевченко

 

 

Виграва сопілонька 
у ліску,
Красується землемька 
у вінку,
Вітерець, пустуючи,
шелестить,
Молоденьке листячко
мерехтить.
 
І, мов легкі човники 
на морях,
Плинуть білі хмароньки 
в небесах.
І на річці хвилечка, 
мов жива.
А в ліску сопілонька
виграва.

 

За матеріалами: "Дзвоник" №36. Журнал для українських дітей Румунії. Місячник Союзу Українців Румунії. 3 рік видання, березень, 2010 рік, стор. 17.

 

 

Дивіться також на нашому сайті:
Веснянки та гаївки
Веснянка "Подоляночка". Дитячий танець-гра "Гиля-гиля, селезню". Народна веснянка з альбому Тараса Шевченка. Українські веснянки та гаївки (збірка). "Веснянка" Леоніда Глібова. "Як ми співали веснянки та гаївки на Великдень" Софії Майданської. Великодні веснянки та гаївки. Гаївки на Великдень.
 
Великдень. Вірші для дітейПропонуємо до Свята Великодня вірши Катерини Перелісної,  Лесі Храпливої, Леоніда Полтави, Олекси Стефановича, Ігоря Січовика, Михайла Левицького, Леоніда Глібова, Романа Завадовича, Леоніда Глібова, Дмитра Чередниченка, Григорія Чупринки, Степана Жупаніна, Олександра Олеся та інших.
 
Великдень. Леся Храплива. Казка про ПисанкуВеликодні казочки для дітей, що увійшли до цієї добірочки, написали Леся Храплива-Щур, Ірина Мацко, Петро Волиняк, Оляна Рута та інші українські автори.
 
Великодні оповідання. Чарівне яєчко
Цікаві оповідання про Великдень Андрія М'ястківського, Ніни Наркевич, Петра Волиняка, Василя Скуратівського,  Леоніда Полтави, Людмили Дорош та інших українських авторів.
 
Музика
"Музика - це мова почуттів." (Ліна Костенко)

Останні коментарі до сторінки
«"Веснянка" (слова Катерини Перелісної, музика Н. Шевченко)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми