Тамара Швець. "Ромашка і метелик" (казка)


Тамара Швець. Ромашка і метелик (казка)

 

Тамара Швець

Ромашка і метелик 

(казка)

У одному казковому саду цвіла білосніжна ромашка. В середині квітки розташовувалося "оксамитове сонечко".
Цією квіткою кожен ранок милувалася чарівна принцеса, яка гуляла в саду. Принцеса помітила, що коли вона наближалася до ромашки, навкруги неї кружляв золотистий метелик, який немов оберігав квітку. 
Одного разу принцеса почула в саду ледве чутні звуки, схожі на пісню. Вона тихенько підійшла до того місця, де росла ромашка і побачила, що на сонячній сердцевині квітки сидить метелик і, змахуючи крилами, видає мелодійні звуки. 
Ще більше її здивувало, що ромашкині пелюстки повільно ворушились, ніби повторюючи та продовжуючи почату метеликом мелодію.
Принцеса видала указ, що щедро нагородить того, хто зуміє записати пісню, яку співають ромашка і метелик. 
Багато було охочих, але нікому це зробити не вдавалося. Цей указ дійшов до пастуха, який пас овець. Він викликався записати почуту мелодію.
Пастух прийшов в сад і почув тиху мелодію метелика... 
Він співав:

 

"Ти - ромашка, світ - краса,
Сонечком осяяна.
Як наречена - білосніжна,
І як ластівка ти ніжна."

 


А ромашка відповідає:

 

"Ти порхаєш так красиво,
Крильця твої як диво!
Твоя ніжність благородна,
Для тебе я завжди вільна."

 

 

Принцеса обдарувала пастуха золотом, а на замку повісили герб з ромашкою і метеликом - як символ розгаданої таємниці.

 

Тамара Швець. Ромашка і метелик (казка)

Казка люб'язно надіслана автором спеціально для читачів "Малої Сторінки".  

 

 

Більше творів Тамари Швець на нашому сайті:

Твори Тамари Швець (вiршi, оповідання, життєві мудрості, філософські вислови)

"Нехай добро вам завжди буде,
Щаслива доля не забуде.
Мир, щастя, злагоди у всьому,
І в праці вам не знати втоми…"
(Тамара Швець)
 
 
 
 
 

Більше казок на нашому сайті:

казкиЧимало українських письменників творили казки. Всупереч труднощам історичного шляху, українська літературна казка розвивалася і свідчила про те, що в мистецьких пошуках українські письменники йшли в ногу з письменниками Європи і світу. У розділі представлені казки таких авторів, як: Андієвська Емма, Андрусяк Іван, Білкун Микола, Васильчук Віктор, Вздульська Валентина, Вдовиченко Галина, Вінграновський Микола, Винничук Юрій, Вовчок Марко, Воронько Платон, Глібов Леонід, Гончарук Яків, Гринько Варвара, Денисенко Лариса, Дерманський Сашко, Дімаров Анатолій, Єгорушкіна Катерина, Жиленко Ірина, Жук Михайло, Забіла Наталя, Іваненко Оксана, Калинець Ігор, Керницький Іван, Коломієць Тамара, Королів-Старий Василь, Коцюбинський Михайло, Куліш Пантелеймон, Кротюк Оксана, Лепкий Богдан, Лірник Сашко, Липа Іван, Лотоцький Антін, Магера Микола, Майданська Софія, Малик Галина, Малицька Костянтина, Мацко Ірина, Мирний Панас, Нестайко Всеволод, Олесь Олександр, Перелісна Катерина, Підгірянка Марійка, Пономаренко Марія, Пригара Марія, Роздобудько Ірен, Самійленко Володимир, Симоненко Василь, Слабошпицький Михайло, Смаль Юлія, Стельмах Михайло, Стельмах Ярослав, Стороженко Олекса, Струтинський Василь, Сухомлинський Василь, Терен Віктор, Трублаїні Микола, Тютюнник Григір, Українка Леся, Франко Іван, Храплива-Щур Леся, Чубач Ганна, Чухліб Василь, Шевчук Валерій, Ярмиш Юрій.

 

Казки різних країн світу для дітей

Казки різних країн світу
Казки Еріха Распе, Ганса Крістіан Андерсена, братів Якоба і Вільгельма Грімм, а також - англійська, австралійська та угорська народні казки.

Останні коментарі до сторінки
«Тамара Швець. "Ромашка і метелик" (казка)»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми