Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!


На відео: про геоборди від TaleAR з доповненою реальністю 5х5 та 9х9.

 

Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - це квадратні дерев’яні дошки з рядами кілочків, на які можна натягувати канцелярські гумки і створювати таким чином різні фігурки, цифри та букви. Вони надзвичайно цікаві ще й тому, що Олександр Музика поєднав ці планшети з таблицею Піфагора. Таким чином діти можуть не просто створювати зображення, а й вивчати множення.
Всього за кілька хвилин, за допомогою гумок і планшету (з цифрами біля кілочків) можна буквально на пальцях пояснити дітлахам, чому від зміни місць множників не змінюється добуток, чому 2х2 це 2 в квадраті, що таке площа і як множити великі числа.

"Чомусь видавництва, які роблять зошити в клітинку, друкують на звороті не таблицю Піфагора, а такі стовпчики “2*2=4”. Що воно дає? Це або шпаргалка для дитини, або зубрілка. А якщо міркувати рядами (це одна з методик), у дитини почне утворюватися розуміння таблиці множення," - розмірковує Олександр Музика у інтерв'ю вінницькому порталу "Вежа".

З цією тезою складно не погодитися. У Канаді, з його слів, це також високо оцінили, і вже у першій школі буквально забрали усі дошки, які він привіз туди, щоб просто показати методику. Такі ж майстер-класи Олександр Музика проводить і в приватних школах та садочках Вінниці, куди його запрошують.

"Якщо буде змога я хотів би поїздити по садочках міста і просто безкоштовно провести якісь майстеркласи, використовуючи цю книгу, ці дошки. Продемонструвати викладачам, як це можна використовувати. Нехай не в мене це все беруть, нехай десь через Інтернет шукають. Є ж багато таких інтерактивних речей, які можна використовувати у навчанні з метою комунікації з дітьми."

Олександр Музика за першою освітою – математик. Він розповів, що колись із темою про ігрові методики навіть виграв Всеукраїнську олімпіаду з педагогіки і відтоді застосовує ці методики постійно. А книжку “Колобок” представляє зараз як дидактичний посібник комунікації з сучасними дітьми.

 

 

Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!

 

 

Геоборд - чудова іграшка, яка добре розвиває дрібну моторику рук, координацію рухів, тренує аналітичні і творчі здібності, а також навчає навичкам для вивчення базових предметів у майбутньому.

Геоборди зроблені з екологічно безпечних матеріалів за ДСТУ "Про безпеку іграшок". Всі деталі виготовляються вручну, тому перевірені безпосередньо в момент складання.

 

Розкриваймо потенціал дитини за допомогою прекрасних геобордів:

 

Олександр Музика. Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!

 

Олександр Музика. Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!

 


Олександр Музика. Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!


Геоборд (5х5) дозволить створювати:

- букви;
- цифри;
- геометричні фігури;
- розуміти таблицю множення;
- різні предмети;
- можливо створювати власні картинки.


Великий геоборд (9х9) має додаткові можливості, в порівнянні з геобордом (5х5), тому що дозволяє:
- створювати букви;
- створювати цифри;
- створювати геометричні фігури;
- різні предмети;
- можливо створювати власні картинки;
- створювати в 10 разів більше різних картинок;
- грати в гру балансир;
- вивчати таблицю множення.

Розвиток клітин головного мозку до 3 років завершується на 70%. До 6 років - на 90%. 
Не пропустіть золотий час розвитку, нехай Ваш малюк проведе його з задоволенням і користю!

Розвиваючі геоборди виготовлені за методиками відомої педагогині Марії Монтессорі. Понад 100 років подібні іграшки користуються чималою популярністю серед батьків і дуже подобаються дітям. 

Нині геоборд допрацьований переможцем всеукраїнської олімпіади з педагогіки Музикою Олександром, інтегрований таблицею множення і доповненою реальністю.

Більш як 2000 батьків вже стали щасливими володарями наших геобордів. Ще понад 50 шкіл та садочків замовили у нас від 10 до 30 штук одночасно, адже наші ГЕОБОРДИ відповідають вимогам для занять по НУШ (Новій Українській школі).

 

Олександр Музика. Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!

 

Замовити розвиваючі геоборди можна на сайті: http://www.geoboard.talear.com/

 

 

 

Дивіться також у блозі Олександра Музики:

Інформаційний блог. Розвивачі іграшки та книги з доповненою реальністю від Олександра Музики.Подружжя Олександр та Мирослава Музики – розумні та енергійні вінничани, які своїми виробами дарують дітям та їхнім батькам здивування, позитивні емоції, неймовірний стрімкий розвиток... Вони створюють книги, що "оживають", розвиваючі геоборди, іграшки "тангоуз", чудернацькі пазли...


Останні коментарі до сторінки
«Розвиваючі геоборди (математичні планшети) - вчимося, граючи!»:
Олександр , 2020-02-11 18:12:07, #
Оновити список коментарів
Всьго відгуків: 1     + Додати коментар
Топ-теми