Презентація книги Василя Стуса “Листи до сина” у Львові


BookForum у Львові, 2019 рік. Презентація книги Василя Стуса Листи до сина

 

Презентація книги Василя Стуса “Листи до сина”

21 вересня 2019 року на BookForum-26 у Львові відбулася презентація оновленого перевидання “Листів до сина” Василя Стуса, на яку завітали і дорослі, і діти. Батьки разом із дітьми дізналися, що перше видання складалося із підбірки листів до сина, а вже друге, оновлене, було доповнене передмовою сина, картою маршруту перебування самого Василя Стуса та описом його подальшої долі. 
Галина Стефанова, актриса театру Леся Курбаса зачитала сторінки книги “Листи до сина”. Завдяки її експресивному виступу аудиторія пройнялася переживаннями Василя Стуса та його думками. У своїх листах він не є вчителем, він є на рівні зі своїм сином.
Поговорили про те, що це саме та книга, до якої повертаються не один раз, бо в ній висвітлюється багато думок, над якими хочеться замислитися. І краще всього її читати батькам разом зі своїми дітьми, щоб розібратися у взаємовідносинах старшого покоління з молодшим. 

 

BookForum у Львові, 2019 рік. Презентація книги Василя Стуса Листи до сина

 

 

--------------

 

 

Читайте рецензію на книгу Василя Стуса "Листи до сина" від видавництва "Ранок":

 

Книжковий огляд. Василь Стус. Листи до сина. Турботливі батьки із покоління до покоління намагаються передати свій досвід дітям, навчити їх життєвій мудрості й застерегти від помилок. У кожній сім'ї є свої традиції такого передавання, та об’єднує усіх спільне бажання - навчити дітей гармонійно й ціннісно жити в реальному світі. Озброївшись саме таким бажанням, Василь Стус створив цілу серію листів до сина, які вплинули не тільки на становлення особистості Дмитра, а й на оформлення загальнонаціональної ідентичності нашої країни.

 

Придбати книгу можна на сайті видавництва "Ранок".

 

Матеріали люб'язно надіслані видавництвом "Ранок" спеціально для читачів "Малої Сторінки".

Ольга Шкрьогал
PR менеджер департаменту дитячої літератури
видавництва “Ранок”.

 

 

 

Більше цікавого знайдете у блозі видавництва на нашому сайті:

Блог видавництва Ранок - найцікавіше та найактуальніше.Друзі, вас вітає численна команда видавництва «Ранок»! Ми раді запропонувати високоякісну навчальну та дитячу літературу, створену провідними фахівцями своєї справи. Крім друкованої продукції, видавництво «Ранок» випускає книги і в електронному вигляді. Ми пишаємося співпрацею з відомими видавництвами Європи і Америки, а партнерство з голлівудськими студіями The Walt Disney Company і Pixar Animation Studios — приємний бонус у вигляді прекрасних дитячих ігор та книг. Педагоги України вважають наші книги найкращими, а багато бібліотек мають у своєму арсеналі весь асортимент дитячої літератури та навчально-методичних посібників для учнів та вчителів. Як лідер серед вітчизняних видавців, «Ранок» увійшов до Європейської асоціації видавців навчальної літератури і є наразі єдиним представником України! Ми пишаємось, що протягом багатьох років видавництво отримує безліч нагород і премій. «Ранок» — це величезний простір для розумних і талановитих людей, одним словом, для всіх вас! Тож, єднаймося, друзі!

Останні коментарі до сторінки
«Презентація книги Василя Стуса “Листи до сина” у Львові»:
Всьго відгуків: 0     + Додати коментар
Топ-теми